Logoseedance2ai.io

AI-videoplatform van de nieuwe generatie

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-afbeelding

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mijn account

Terugbetalingen beheren

Hulp en bronnen

PrijzenBlack Friday-dealShowcaseGidsAPIOver onsContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VoorwaardenPrivacyTerugbetalingsbeleid
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io is een onafhankelijk AI-creatieplatform. Wij zijn niet verbonden met, goedgekeurd of gesponsord door de ontwikkelaars van de AI-modellen die op deze site worden genoemd. Productnamen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaren.

PrijzenMaken
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtueel passen
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Muziek
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Uitnodigen en verdienen
HomeSeedance 2.0GidsPrijzenGeschiedenis
Terug naar GPT Image 2-prompts
ThuisGPT Afbeelding 2-promptsAnime Cosplay Mirror Selfie
Sociale mediapostProfiel / AvatarAnime/MangaFotografiePortret / SelfieGroep / koppel

Anime Cosplay Mirror Selfie

Anime Cosplay Mirror Selfie preview image 1
Anime Cosplay Mirror Selfie preview image 2

A prompt for generating a warm, semi-realistic mirror selfie featuring anime-style characters in bikinis with cinematic lighting and film grain.

Gepubliceerd 8 juni 2026Oorspronkelijke taal: EN

Prompt

Volledige prompttekst, klaar om te kopiëren of aan te passen.

Holding a phone with the flash on, snapping a mirror selfie in a casually lit, slightly lived-in room. Multiple anime-aesthetic characters fill the frame around me, their look inspired by the female cast of Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball. They're in bikinis, crowding in close — a few gently touching my cheeks, others leaning in warmly.

Makeup is soft and natural, facial features carry a clear anime influence.

The mood is warm and intimate, soft shadows everywhere, a bright flash catch visible in the mirror. Visual style is semi-realistic with cinematic lighting, a hint of film grain, and that polished TikTok-era look.

The characters feel like real people in flawless cosplay rather than fully rendered anime figures.

Schepper

P

PromptLab

Details

Gepubliceerd
8 juni 2026
Taal
EN
Model
GPT Image 2
Sociale mediapost
Profiel / Avatar
Anime/Manga
Fotografie
Portret / Selfie
Groep / koppel

Betrokkenheid

Vind ik leuk
20
Bekeken
270
Aandelen
0
Opmerkingen
0
Bladwijzers
11
Citaten
0

Snelle acties

Meer van GPT-afbeelding 2

Gerelateerde aanwijzingen van hetzelfde model en dezelfde categorieën.

Ontdek alle aanwijzingen
Seaside Boho AI Lady Duo preview image 1

Door @AI LADY COLLECTION@生成AI

Seaside Boho AI Lady Duo

Sociale mediapost · Profiel / Avatar · Fotografie · Anime/Manga

16339
Split-Time Birthday Portrait preview image 1

Door K

Split-Time Birthday Portrait

Sociale mediapost · Profiel / Avatar · Fotografie · Retro/vintage

62128.1K
Lakers Arena Candid Portrait preview image 1

Door Hania Ai

Lakers Arena Candid Portrait

Sociale mediapost · Profiel / Avatar · Fotografie · Beïnvloeder / model

24222.3K
Professional Studio Couple Photoshoot preview image 1

Door Dilshad Hussain

Professional Studio Couple Photoshoot

Sociale mediapost · Profiel / Avatar · Fotografie · Groep / koppel

1373.7K
Romantic Sunset Beach Couple Portrait preview image 1

Door Mr. Tariq

Romantic Sunset Beach Couple Portrait

Profiel / Avatar · Sociale mediapost · Fotografie · Filmische / filmstill

1384.3K
Korean Magazine Couple Portrait preview image 1

Door 麻酱AI实验室

Korean Magazine Couple Portrait

Profiel / Avatar · Sociale mediapost · Fotografie · Groep / koppel

12410.8K