Logoseedance2ai.io

AI-videoplatform van de nieuwe generatie

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-afbeelding

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mijn account

Terugbetalingen beheren

Hulp en bronnen

PrijzenBlack Friday-dealShowcaseGidsAPIOver onsContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VoorwaardenPrivacyTerugbetalingsbeleid
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io is een onafhankelijk AI-creatieplatform. Wij zijn niet verbonden met, goedgekeurd of gesponsord door de ontwikkelaars van de AI-modellen die op deze site worden genoemd. Productnamen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaren.

PrijzenMaken
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtueel passen
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Muziek
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Uitnodigen en verdienen
HomeSeedance 2.0GidsPrijzenGeschiedenis
Terug naar GPT Image 2-prompts
ThuisGPT Afbeelding 2-promptsAnime Football Legend Poster
Affiche/vliegerYouTube-miniatuurAnime/MangaKomische/grafische romanFilmische / filmstillKarakterTekst / Typografie

Anime Football Legend Poster

Anime Football Legend Poster preview image 1
Anime Football Legend Poster preview image 2
Anime Football Legend Poster preview image 3

A high-energy, detailed anime-style sports poster featuring a soccer player with dramatic lighting and explosive effects.

Gepubliceerd 18 mei 2026Oorspronkelijke taal: EN

Prompt

Volledige prompttekst, klaar om te kopiëren of aan te passen.

Ultra-detailed anime football legend poster, cinematic sports illustration, dynamic soccer player sprinting through a glowing stadium, red and black energy explosion effects, aggressive brush-stroke splashes, dramatic stadium floodlights, manga-inspired action scene, powerful low-angle perspective, hyper detailed facial features, wet hair strands, intense glowing eyes, athletic muscular anatomy, realistic football kit folds, AC Milan-inspired red-and-black jersey aesthetic, legendary football hero atmosphere, collectible sports poster design, oversized distressed typography, Japanese katakana text elements, tactical UI graphics, stat bars, signature scribbles, player quotes, gritty textures, explosive motion energy, football sparks and debris flying around, highly detailed soccer ball, cinematic shadows, black background with red lightning accents, modern anime + sports editorial fusion, emotional champion aura, premium manga cover composition, dynamic movement blur, ultra sharp linework, epic stadium atmosphere, trending ArtStation anime style, 8k masterpiece.

Schepper

T

Taaruk

Details

Gepubliceerd
18 mei 2026
Taal
EN
Model
GPT Image 2
Affiche/vlieger
YouTube-miniatuur
Anime/Manga
Komische/grafische roman
Filmische / filmstill
Karakter
Tekst / Typografie

Betrokkenheid

Vind ik leuk
115
Bekeken
3.2K
Aandelen
12
Opmerkingen
13
Bladwijzers
60
Citaten
0

Snelle acties

Meer van GPT-afbeelding 2

Gerelateerde aanwijzingen van hetzelfde model en dezelfde categorieën.

Ontdek alle aanwijzingen
Live-Action Anime Movie Poster preview image 1

Door AI设计钟师傅

Live-Action Anime Movie Poster

Affiche/vlieger · YouTube-miniatuur · Filmische / filmstill · Anime/Manga

236.3K
Epic Anime Pirate Poster Design preview image 1

Door Taaruk

Epic Anime Pirate Poster Design

Affiche/vlieger · Komisch / Storyboard · Anime/Manga · Inkt/Chinese stijl

38716.7K
Gothic Alice Tea Party Poster preview image 1

Door あまり🖋️AI &フリー素材配布

Gothic Alice Tea Party Poster

Affiche/vlieger · Komisch / Storyboard · Anime/Manga · Retro/vintage

28922.9K
Satsuki My Neighbor Totoro Anime Portrait preview image 1

Door K

Satsuki My Neighbor Totoro Anime Portrait

Komisch / Storyboard · Affiche/vlieger · Filmische / filmstill · Anime/Manga

1806.3K
Manga Magazine 20th Anniversary Special Page preview image 1

Door Eris Create Lab

Manga Magazine 20th Anniversary Special Page

Komisch / Storyboard · Affiche/vlieger · Komische/grafische roman · Anime/Manga

1495.6K
Anime Streetwear Poster Design preview image 1

Door Harboris

Anime Streetwear Poster Design

Sociale mediapost · Affiche/vlieger · Filmische / filmstill · Anime/Manga

1283.4K