Logoseedance2ai.io

AI-videoplatform van de nieuwe generatie

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-afbeelding

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mijn account

Terugbetalingen beheren

Hulp en bronnen

PrijzenBlack Friday-dealShowcaseGidsAPIOver onsContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VoorwaardenPrivacyTerugbetalingsbeleid
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io is een onafhankelijk AI-creatieplatform. Wij zijn niet verbonden met, goedgekeurd of gesponsord door de ontwikkelaars van de AI-modellen die op deze site worden genoemd. Productnamen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaren.

PrijzenMaken
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtueel passen
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Muziek
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Uitnodigen en verdienen
HomeSeedance 2.0GidsPrijzenGeschiedenis
Terug naar GPT Image 2-prompts
ThuisGPT Afbeelding 2-promptsGritty Comic-Book Graphic Novel Portrait
Komisch / StoryboardAffiche/vliegerKomische/grafische romanAnime/MangaPortret / SelfieKarakterTekst / Typografie

Gritty Comic-Book Graphic Novel Portrait

Gritty Comic-Book Graphic Novel Portrait preview image 1

A prompt for an ultra-detailed cinematic comic-book portrait in a gritty graphic novel style, featuring ink splatters, dynamic panels, and typography.

Gepubliceerd 9 mei 2026Oorspronkelijke taal: EN

Prompt

Volledige prompttekst, klaar om te kopiëren of aan te passen.

Ultra-detailed cinematic comic-book portrait of a visionary South Asian man with messy black hair, thick beard, and rectangular glasses, illustrated in a gritty modern graphic novel style. Dynamic manga/comic panel composition with sharp diagonal frames, dramatic perspective shots, expressive close-ups, and ink splatter textures. The character stands confidently holding a stylus pen toward the viewer, symbolizing creativity and ambition. Background scenes show him sketching alone at a dimly lit desk, overlooking a futuristic city skyline at sunset, and surrounded by explosive golden phoenix-like energy. High-contrast chiaroscuro lighting, glowing highlights, cinematic shadows, painterly brush strokes, textured ink, detailed facial features, realistic skin tones, intense eyes with subtle blue reflections on glasses. Typography integrated into the comic panels with motivational phrases in bold hand-drawn lettering: “I DON’T FOLLOW THE PATH.” “I DRAW MY OWN.” “CREATE. FUEL. INSPIRE. REPEAT.” “I’M HERE TO LEAVE A MARK.”
Color palette of black, white, deep charcoal, warm gold, fiery orange, crimson red, and electric blue accents. Hyper-detailed digital illustration, Marvel/DC comic fusion aesthetic, anime-influenced cinematic storytelling, dramatic energy bursts, motion splashes, ultra-sharp focus, 8k, highly stylized yet realistic, trending on ArtStation.

Schepper

Z

Zar⭕on

Details

Gepubliceerd
9 mei 2026
Taal
EN
Model
GPT Image 2
Komisch / Storyboard
Affiche/vlieger
Komische/grafische roman
Anime/Manga
Portret / Selfie
Karakter
Tekst / Typografie

Betrokkenheid

Vind ik leuk
129
Bekeken
2.1K
Aandelen
18
Opmerkingen
30
Bladwijzers
50
Citaten
0

Snelle acties

Meer van GPT-afbeelding 2

Gerelateerde aanwijzingen van hetzelfde model en dezelfde categorieën.

Ontdek alle aanwijzingen
Epic Anime Pirate Poster Design preview image 1

Door Taaruk

Epic Anime Pirate Poster Design

Affiche/vlieger · Komisch / Storyboard · Anime/Manga · Inkt/Chinese stijl

38716.7K
Aesthetic 2027 Desk Calendar preview image 1

Door Future AI 🧩

Aesthetic 2027 Desk Calendar

Affiche/vlieger · Komisch / Storyboard · Illustratie · Komische/grafische roman

16011.5K
Manga Magazine 20th Anniversary Special Page preview image 1

Door Eris Create Lab

Manga Magazine 20th Anniversary Special Page

Komisch / Storyboard · Affiche/vlieger · Komische/grafische roman · Anime/Manga

1495.6K
Dark Raven Armor Anime Portrait preview image 1

Door 波妞PONYO

Dark Raven Armor Anime Portrait

Komisch / Storyboard · Game-item · Affiche/vlieger · Anime/Manga

896K
Marvel-Style Harry Potter Poster preview image 1

Door simply

Marvel-Style Harry Potter Poster

Affiche/vlieger · Komisch / Storyboard · Anime/Manga · Komische/grafische roman

922.1K
Dark Fantasy Anime Character Poster preview image 1

Door Johnn

Dark Fantasy Anime Character Poster

Affiche/vlieger · Komisch / Storyboard · Anime/Manga · Komische/grafische roman

771.8K