Logoseedance2ai.io

AI-videoplatform van de nieuwe generatie

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-afbeelding

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mijn account

Terugbetalingen beheren

Hulp en bronnen

PrijzenBlack Friday-dealShowcaseGidsAPIOver onsContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VoorwaardenPrivacyTerugbetalingsbeleid
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io is een onafhankelijk AI-creatieplatform. Wij zijn niet verbonden met, goedgekeurd of gesponsord door de ontwikkelaars van de AI-modellen die op deze site worden genoemd. Productnamen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaren.

PrijzenMaken
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtueel passen
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Muziek
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Uitnodigen en verdienen
HomeSeedance 2.0GidsPrijzenGeschiedenis
Terug naar GPT Image 2-prompts
ThuisGPT Afbeelding 2-promptsMinimalist Fashion Illustration
App/webdesignAffiche/vliegerIllustratieMinimalismeSchets/lijntekeningenPortret / SelfieKarakter

Minimalist Fashion Illustration

Minimalist Fashion Illustration preview image 1

A prompt for generating minimalist sketches of characters with clean lines and vibrant accents, ideal for editorial styles.

Gepubliceerd 30 april 2026Oorspronkelijke taal: ZH

Prompt

Volledige prompttekst, klaar om te kopiëren of aan te passen.

Generate a minimalist illustration of a slim girl, clean fine lines, with selective vibrant colors, plenty of negative space, exquisite composition, modern editorial style, elegant and simple.

Originele prompt

生成一个苗条女生的最小插图,干净的细线,带有选择性的充满活力的色彩,大量的负空间,精致的构图,现代编辑风格,优雅而简单。

Schepper

M

Mr Gafish

Details

Gepubliceerd
30 april 2026
Taal
ZH
Model
GPT Image 2
App/webdesign
Affiche/vlieger
Illustratie
Minimalisme
Schets/lijntekeningen
Portret / Selfie
Karakter

Betrokkenheid

Vind ik leuk
24
Bekeken
1.3K
Aandelen
3
Opmerkingen
3
Bladwijzers
20
Citaten
0

Snelle acties

Meer van GPT-afbeelding 2

Gerelateerde aanwijzingen van hetzelfde model en dezelfde categorieën.

Ontdek alle aanwijzingen
Minimalist Illustration of Girl and Cat preview image 1

Door 老白 | Trader🐮

Minimalist Illustration of Girl and Cat

Affiche/vlieger · App/webdesign · Illustratie · Minimalisme

12170
Black and White Optical Illusion Portrait preview image 1

Door simeon-sanai

Black and White Optical Illusion Portrait

Affiche/vlieger · Illustratie · Schets/lijntekeningen · Minimalisme

1223.9K
Minimalist Modern Magazine Illustration Style preview image 1

Door 沐阳

Minimalist Modern Magazine Illustration Style

Productmarketing · Affiche/vlieger · Illustratie · Schets/lijntekeningen

964109.2K
Vogue Style Fashion Illustration preview image 1

Door Ciri

Vogue Style Fashion Illustration

Sociale mediapost · App/webdesign · Schets/lijntekeningen · Illustratie

46126.7K
Geometric Editorial Style Personalized Illustration preview image 1

Door Ciri

Geometric Editorial Style Personalized Illustration

Affiche/vlieger · App/webdesign · Illustratie · Minimalisme

1857.9K
Low-Poly Geometric Celebrity Portraits preview image 1

Door Noor 🌸

Low-Poly Geometric Celebrity Portraits

Affiche/vlieger · Profiel / Avatar · Illustratie · 3D-weergave

1628.4K