Logoseedance2ai.io

AI-videoplatform van de nieuwe generatie

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-afbeelding

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mijn account

Terugbetalingen beheren

Hulp en bronnen

PrijzenBlack Friday-dealShowcaseGidsAPIOver onsContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VoorwaardenPrivacyTerugbetalingsbeleid
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io is een onafhankelijk AI-creatieplatform. Wij zijn niet verbonden met, goedgekeurd of gesponsord door de ontwikkelaars van de AI-modellen die op deze site worden genoemd. Productnamen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaren.

PrijzenMaken
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtueel passen
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Muziek
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Uitnodigen en verdienen
HomeSeedance 2.0GidsPrijzenGeschiedenis
Terug naar GPT Image 2-prompts
ThuisGPT Afbeelding 2-promptsRisograph Style Cafe Illustration - 1
Affiche/vliegerRetro/vintageMinimalismeIllustratiePortret / SelfieDier/schepsel

Risograph Style Cafe Illustration - 1

Risograph Style Cafe Illustration - 1 preview image 1
Risograph Style Cafe Illustration - 1 preview image 2
Risograph Style Cafe Illustration - 1 preview image 3
Risograph Style Cafe Illustration - 1 preview image 4

Generates flat, modern risograph-style poster illustrations of people at a café with animal companions and a retro Japanese book aesthetic.

Gepubliceerd 26 juni 2026Oorspronkelijke taal: EN

Prompt

Volledige prompttekst, klaar om te kopiëren of aan te passen.

Flat modern risograph-style poster illustration of [HUMAN], wearing [CLOTHING], sitting front-facing behind a simple café table with [ANIMAL] in [SCENERY]. Use [COLORS] as flat solid color blocks on warm cream paper, with simple black hand-drawn outlines, naive proportions, minimal facial features, tiny dash textures, visible speckled print grain, slightly imperfect registration, clean graphic shapes, playful folk-poster composition, and a calm centered layout. The background is [BACKGROUND], simplified into flat wall shapes, one framed poster, one window shape, one potted plant, and a few rounded hanging lanterns. Keep the table objects simple: one bottle, one glass, one plate of food, and two tiny charms. Rounded cream border, retro Japanese picture-book poster feel, aspect ratio 4:5.

Originele prompt

Flat modern risograph-style poster illustration of [HUMAN], wearing [CLOTHING], sitting front-facing behind a simple café table with [ANIMAL] in [SCENERY]…

Schepper

@

@DUET | AI

Details

Gepubliceerd
26 juni 2026
Taal
EN
Model
GPT Image 2
Affiche/vlieger
Retro/vintage
Minimalisme
Illustratie
Portret / Selfie
Dier/schepsel

Betrokkenheid

Vind ik leuk
37
Bekeken
775
Aandelen
2
Opmerkingen
21
Bladwijzers
8
Citaten
0

Snelle acties

Meer van GPT-afbeelding 2

Gerelateerde aanwijzingen van hetzelfde model en dezelfde categorieën.

Ontdek alle aanwijzingen
Modern Risograph Café Poster - 1 preview image 1

Door @SAIRAH

Modern Risograph Café Poster - 1

Affiche/vlieger · Retro/vintage · Minimalisme · Illustratie

1362.4K
Julius Caesar Epic Timeline Poster preview image 1

Door ai.gezgini

Julius Caesar Epic Timeline Poster

Affiche/vlieger · Infographic / Edu Visueel · Illustratie · Retro/vintage

732.7K
Napoleon Historical Timeline Poster preview image 1

Door ai.gezgini

Napoleon Historical Timeline Poster

Affiche/vlieger · Infographic / Edu Visueel · Illustratie · Retro/vintage

772.7K
1960s Riviera Surreal Illustration preview image 1

Door Diego Jr

1960s Riviera Surreal Illustration

Affiche/vlieger · Komisch / Storyboard · Illustratie · Retro/vintage

544.7K
Minimalist Illustration of Girl and Cat preview image 1

Door 老白 | Trader🐮

Minimalist Illustration of Girl and Cat

Affiche/vlieger · App/webdesign · Illustratie · Minimalisme

12170
Geometric Red-Crowned Crane Poster preview image 1

Door @KOLLAB_AI

Geometric Red-Crowned Crane Poster

Affiche/vlieger · Illustratie · Minimalisme · Retro/vintage

280