Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 23D Brand Advertisement Mockup
Marketing produktuRenderowanie 3DMinimalizmProduktCharakter

3D Brand Advertisement Mockup

3D Brand Advertisement Mockup preview image 1
3D Brand Advertisement Mockup preview image 2
3D Brand Advertisement Mockup preview image 3
3D Brand Advertisement Mockup preview image 4

A professional prompt for creating minimal 3D advertisements featuring surreal objects, miniature figures, and clean layouts for brand marketing.

Opublikowano 2 maja 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Create a creative 3D advertisement for [type here any brand], featuring a surreal object made from elements of the brand. Use a matching background color, place the real slogan underneath, and position the logo at the top. Include a miniature person interacting with the object, and keep the overall concept minimal, clever, and visually impactful.

Twórca

R

Rossy

Szczegóły

Opublikowano
2 maja 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Marketing produktu
Renderowanie 3D
Minimalizm
Produkt
Charakter

Zaangażowanie

Lubi
149
Widoki
6.3K
Akcje
23
Komentarze
41
Zakładki
105
Cytaty
1

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Die-cut Sticker Illustration preview image 1

Przez Ciri

Die-cut Sticker Illustration

Marketing produktu · Post w mediach społecznościowych · Ilustracja · Minimalizm

1224.7K
Scandinavian Wooden Toy Figure preview image 1

Przez Zephyra Leigh

Scandinavian Wooden Toy Figure

Zasób gry · Marketing produktu · Renderowanie 3D · Minimalizm

751.4K
Mixue Di Mo Campaign Moodboard preview image 1

Przez 骑司Chase

Mixue Di Mo Campaign Moodboard

Marketing produktu · Renderowanie 3D · Minimalizm · Produkt

151.5K
Mixue Di Mo Campaign Proposal Slide preview image 1

Przez 骑司Chase

Mixue Di Mo Campaign Proposal Slide

Marketing produktu · Projektowanie aplikacji/stron internetowych · Minimalizm · Renderowanie 3D

161.5K
Dessert Brand Visual Identity Proposal Board preview image 1

Przez AIBOZ·艾熵

Dessert Brand Visual Identity Proposal Board

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Ilustracja · Renderowanie 3D

882
Popmart Style 3D Character Toy preview image 1

Przez Easy A.I.

Popmart Style 3D Character Toy

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Renderowanie 3D · Minimalizm

19108