Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Ancient Chinese Goddess Portrait
Plakat/ulotkaZasób gryFilm / Kadr filmowyIlustracjaCharakterInfluencerka/Modelka

Ancient Chinese Goddess Portrait

Ancient Chinese Goddess Portrait preview image 1

A highly detailed prompt for an ancient Chinese goddess portrait in Tang-style fantasy aesthetics, featuring sacred rituals, ornate palace attire, and a sunset cloud sea background.

Opublikowano 30 czerwca 2026Język oryginalny: ZH

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

9:16 vertical orientation, high-precision ancient style fantasy goddess portrait, Tang-style fantasy aesthetic, magnificent high-status female character poster feel. The overall image is sacred, noble, bright, and powerful, with a strong sense of goddess ritual. The main subject is a young adult oriental woman, visual age 20–28, with clear oriental features. She has a classic oval face, phoenix eyes, and a commanding presence. The skin is porcelain white and refined. Makeup is vivid crimson, emphasizing lips and a floral forehead mark. Hair is long, black, and straight, half-draped with heavy-duty golden headwear and rubies. Clothing is a court-style ancient robe in a white, red, and gold palette, featuring intricate silk embroidery and divine patterns. The scene is a mountain peak altar with a sunset cloud sea. Lighting is warm from the rosy clouds with soft side-backlighting. The overall image is high-precision, sacred, and magnificent with a strong character poster aesthetic.

Oryginalny monit

9:16 vertical orientation, high-precision ancient style fantasy goddess portrait, Tang-style fantasy aesthetic, magnificent high-status female character poster feel. The overall ima…

Twórca

@

@李岳

Szczegóły

Opublikowano
30 czerwca 2026
Język
ZH
Modelka
GPT Image 2
Plakat/ulotka
Zasób gry
Film / Kadr filmowy
Ilustracja
Charakter
Influencerka/Modelka

Zaangażowanie

Lubi
89
Widoki
7.1K
Akcje
7
Komentarze
13
Zakładki
61
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Premium Gen-Z Streetwear Fashion Collage preview image 1

Przez Cherry 2.O

Premium Gen-Z Streetwear Fashion Collage

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Film / Kadr filmowy · Ilustracja

1363.9K
Anime Streetwear Poster Design preview image 1

Przez Harboris

Anime Streetwear Poster Design

Post w mediach społecznościowych · Plakat/ulotka · Film / Kadr filmowy · Anime/Manga

1283.4K
Anime Football Champion Collector Poster preview image 1

Przez Johnn

Anime Football Champion Collector Poster

Plakat/ulotka · Zasób gry · Anime/Manga · Ilustracja

1163.7K
Gothic Stand Guardian Poster preview image 1

Przez serein

Gothic Stand Guardian Poster

Plakat/ulotka · Zasób gry · Film / Kadr filmowy · Ilustracja

1188.1K
Dark Stand Guardian Profile Poster preview image 1

Przez serein

Dark Stand Guardian Profile Poster

Plakat/ulotka · Zasób gry · Komiks / Storyboard · Anime/Manga

1128.1K
Neo-Noir Character Exploration Sheet preview image 1

Przez Cherry 2.O

Neo-Noir Character Exploration Sheet

Komiks / Storyboard · Zasób gry · Film / Kadr filmowy · Ilustracja

721.9K