Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Anime Farewell Girl With Tablet
Profil / AwatarPost w mediach społecznościowychAnime/MangaAkwarelaCharakterTekst / Typografia

Anime Farewell Girl With Tablet

Anime Farewell Girl With Tablet preview image 1

A soft anime portrait of a saluting girl holding a tablet with farewell text, useful for social posts about changing creative tools.

Opublikowano 6 czerwca 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Create a soft anime-style illustration on a clean white background: a young woman with long ash-gray hair wearing an oversized plain white T-shirt, shown from the waist up. Her face is intentionally covered by a flat opaque taupe-gray square censorship block centered over the face, while her hair falls around it. She raises her left hand in a farewell salute near her forehead and holds a black-framed tablet vertically against her chest with her right arm. The tablet screen is white and displays handwritten Japanese text: チャッピー. Add a faint pastel rainbow arc with small sparkles behind her on the left side. Include exactly three visible text elements: handwritten Japanese text at the upper left reading 今までありがとう, lowercase handwritten English below it reading niji journey..., and the tablet text. Use delicate line art, pale watercolor shading, glossy detailed hair strands, gentle skin tones, minimal background, vertical portrait composition, and an emotional farewell mood.

Twórca

も

ももうさ

Szczegóły

Opublikowano
6 czerwca 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Profil / Awatar
Post w mediach społecznościowych
Anime/Manga
Akwarela
Charakter
Tekst / Typografia

Zaangażowanie

Lubi
2
Widoki
43
Akcje
0
Komentarze
1
Zakładki
1
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Gothic Floral Mirror Portrait preview image 1

Przez @🐹🐹

Gothic Floral Mirror Portrait

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Anime/Manga · Akwarela

25217
VTuber Profile Sheet Generator preview image 1

Przez WTR

VTuber Profile Sheet Generator

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Anime/Manga · Ilustracja

1.4K196.2K
Pastel Anime Inner Monologue Poster preview image 1

Przez あまり🖋️AI &フリー素材配布

Pastel Anime Inner Monologue Poster

Plakat/ulotka · Post w mediach społecznościowych · Anime/Manga · Akwarela

19510.3K
Fox Spirit Kimono Portrait preview image 1

Przez テツメモ|AI図解×検証|Newsletter

Fox Spirit Kimono Portrait

Post w mediach społecznościowych · Profil / Awatar · Anime/Manga · Ilustracja

11842.1K
Anime Character with Doodle Collage preview image 1

Przez @SOAIMA

Anime Character with Doodle Collage

Post w mediach społecznościowych · Profil / Awatar · Anime/Manga · Ilustracja

79836
Elf Girl Thank-You Sticker Sheet preview image 1

Przez 妖精アーヤさん

Elf Girl Thank-You Sticker Sheet

Profil / Awatar · Projektowanie aplikacji/stron internetowych · Akwarela · Chibi / styl Q

4910.6K