Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Neon Anime Streetwear Portrait
Post w mediach społecznościowychProfil / AwatarAnime/MangaFilm / Kadr filmowyCyberpunk/Sci-FiPortret / SelfieCharakterPejzaż miejski / ulica

Neon Anime Streetwear Portrait

Neon Anime Streetwear Portrait preview image 1

A cinematic anime portrait prompt for generating a faceless streetwear character in a neon Japanese nightlife scene.

Opublikowano 28 maja 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Create a cinematic anime-style night street portrait of a young adult male urban character in a neon-lit Japanese city district. The subject is centered slightly right in a medium shot from waist to head, leaning toward the camera with a confident streetwear attitude, one hand in his jacket pocket and the other extended toward the viewer in a finger-gun gesture. Give him messy layered dark brown hair with detailed strands, visible ear piercings, and a deliberately obscured face covered by a plain square blur/censor block in a soft skin-tone gradient. Dress him in an all-black layered outfit: an oversized high-collar technical jacket with zippers, straps, snaps, sleeve patches, and glossy folds; a black hoodie underneath; a graphic dark T-shirt; and multiple silver chain necklaces. The background is a rainy, bustling Tokyo-like nightlife street with wet reflective pavement, metal guardrails along the sidewalk, blurred pedestrians, storefronts, streetlights, and many vertical glowing signs with indistinct Japanese-style lettering in cyan, pink, orange, yellow, and white. Use shallow depth of field with the background softly blurred, strong neon rim lighting on the character, high-contrast cel-shaded anime rendering, crisp line art, rich highlights, and a moody cyberpunk color palette. Horizontal 16:9 composition, no readable brand names, no watermark, keep the face censor block perfectly square and centered over the facial features.

Twórca

M

Mirochill

Szczegóły

Opublikowano
28 maja 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Post w mediach społecznościowych
Profil / Awatar
Anime/Manga
Film / Kadr filmowy
Cyberpunk/Sci-Fi
Portret / Selfie
Charakter
Pejzaż miejski / ulica

Zaangażowanie

Lubi
11
Widoki
121
Akcje
0
Komentarze
0
Zakładki
0
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Magical Steampunk Idol Above Neon City preview image 1

Przez カズ☆ミ

Magical Steampunk Idol Above Neon City

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Film / Kadr filmowy · Anime/Manga

151.1K
Rainy Anime Swordsman in Red Coat preview image 1

Przez Toshi

Rainy Anime Swordsman in Red Coat

Post w mediach społecznościowych · Profil / Awatar · Film / Kadr filmowy · Anime/Manga

557
Futuristic Female Jedi Desert Portrait preview image 1

Przez Kōda

Futuristic Female Jedi Desert Portrait

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy

2.6K121.2K
Anime Street Fashion Woman preview image 1

Przez A.I.Warper

Anime Street Fashion Woman

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Anime/Manga · Ilustracja

985.1K
Cyberpunk Expressionist Portrait preview image 1

Przez Karlos

Cyberpunk Expressionist Portrait

Post w mediach społecznościowych · Profil / Awatar · Cyberpunk/Sci-Fi · Film / Kadr filmowy

951.5K
Cyber-Noir Chiaroscuro Portrait - 1 preview image 1

Przez @ANISSA

Cyber-Noir Chiaroscuro Portrait - 1

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Film / Kadr filmowy · Cyberpunk/Sci-Fi

911.9K