Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Noir Paris Taxi Anthro Couple
Komiks / StoryboardPost w mediach społecznościowychFilm / Kadr filmowyIlustracjaCharakterZwierzę / StworzeniePejzaż miejski / ulica

Noir Paris Taxi Anthro Couple

Noir Paris Taxi Anthro Couple preview image 1

Generates a cinematic fantasy portrait of two anonymized anthropomorphic characters riding through rainy nighttime Paris in a vintage taxi.

Opublikowano 10 maja 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Create a cinematic, ultra-detailed anthropomorphic noir scene inside the back seat of a vintage Paris taxi at night. Two elegant characters sit side by side on a deep burgundy velvet bench seat: on the left, a glamorous red feathered bird-woman showgirl with layered crimson, wine, copper, gold, and violet plumage forming a couture feather dress, dark gloves, long visible legs, and a vivid cabaret plume headpiece; on the right, a gray wolf-headed gentleman wearing a tailored light gray pinstripe three-piece suit, black shirt, bright red tie, red pocket square, black gloves, and polished black shoes, seated with one leg crossed and one arm resting confidently. Both characters face forward in a poised, mysterious fashion, with their faces deliberately hidden by large opaque square blocks, giving the image an anonymized or redacted look. The taxi interior is dark, warm, and luxurious, with curved windows, black trim, a small glowing dome light overhead, and soft amber reflections. Through the rear window, show a rainy Paris boulevard at night with the Eiffel Tower centered in the distance, blurred streetlights, wet pavement, and glowing bokeh; through the side windows include visible storefront signage reading TAXI PARISIEN on the left and LE CONSULAT on the right. Use dramatic low-key lighting, glossy rain reflections, rich red and gold color grading, shallow depth of field outside the taxi, realistic fantasy character design, high-end digital painting detail, and a widescreen cinematic composition.

Twórca

J

Jacob's Lattice

Szczegóły

Opublikowano
10 maja 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Komiks / Storyboard
Post w mediach społecznościowych
Film / Kadr filmowy
Ilustracja
Charakter
Zwierzę / Stworzenie
Pejzaż miejski / ulica

Zaangażowanie

Lubi
20
Widoki
133
Akcje
0
Komentarze
0
Zakładki
10
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Pixar Cat Desk Storyboard preview image 1

Przez ShadeLurk

Pixar Cat Desk Storyboard

Komiks / Storyboard · Post w mediach społecznościowych · Renderowanie 3D · Ilustracja

793.3K
Cinematic Frontline Warrior Last Stand preview image 1

Przez Dilshad Hussain

Cinematic Frontline Warrior Last Stand

Komiks / Storyboard · Plakat/ulotka · Post w mediach społecznościowych · Film / Kadr filmowy

912.7K
Rainy Studio Artist with Black Cats preview image 1

Przez 春永睦月 Harunaga Mutsuki

Rainy Studio Artist with Black Cats

Post w mediach społecznościowych · Komiks / Storyboard · Film / Kadr filmowy · Ilustracja

2168
Wolf Boy Summer Meadow Nap preview image 1

Przez @WOLFWOLF2025

Wolf Boy Summer Meadow Nap

Post w mediach społecznościowych · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Ilustracja

1964
Elegant Anime Dinner with Two Fantasy Men preview image 1

Przez 護堂アオイ@小説家(いろいろ準備中)

Elegant Anime Dinner with Two Fantasy Men

Post w mediach społecznościowych · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Ilustracja

098
Summoning Jutsu i2i Manga Prompt preview image 1

Przez Eris Create Lab

Summoning Jutsu i2i Manga Prompt

Komiks / Storyboard · Post w mediach społecznościowych · Anime/Manga · Ilustracja

19612.1K