Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Cheongsam Fashion Diptych
Marketing produktuPost w mediach społecznościowychFotografiaMinimalizmInfluencerka/ModelkaPrzedmiot mody

Cheongsam Fashion Diptych

Cheongsam Fashion Diptych preview image 1

A vertical fashion editorial prompt showing two mirrored full-body cheongsam looks against red and emerald brush-painted panels.

Opublikowano 10 czerwca 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Create a vertical fashion editorial diptych on a warm off-white paper background. Show exactly 2 full-body images of the same adult woman standing front-facing in a poised runway pose, one on the left and one on the right, separated by a narrow off-white vertical gap. Each figure wears a fitted glossy deep burgundy red silk Chinese qipao/cheongsam with a high Mandarin collar, short capped sleeves, gold floral embroidery, frog closures near the collar, a knee-length pencil silhouette, and a front slit; she also wears matching burgundy high heels. Her hair is black, styled in a neat vintage low updo with side waves, and her face is intentionally anonymized with a soft rectangular blur. Behind the figures are exactly 2 large vertical rough brush-painted rectangles: the left background panel is vivid red, the right background panel is dark emerald green; both have visible dry-brush edges, uneven paint texture, and extend nearly the full height of the composition. Add one small pale star/sparkle icon near the lower right of the green panel. Use realistic studio lighting, subtle shadows, a high-fashion catalog look, centered composition, tall 9:16 aspect ratio, no readable text, no watermark, no extra people or objects.

Twórca

C

Cherry 2.O

Szczegóły

Opublikowano
10 czerwca 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Marketing produktu
Post w mediach społecznościowych
Fotografia
Minimalizm
Influencerka/Modelka
Przedmiot mody

Zaangażowanie

Lubi
107
Widoki
4K
Akcje
7
Komentarze
39
Zakładki
65
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Braided Hair Studio Fashion Portrait preview image 1

Przez Alina Ai

Braided Hair Studio Fashion Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Minimalizm

21213.1K
Minimalist Men's Fashion Collage preview image 1

Przez Ali

Minimalist Men's Fashion Collage

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Minimalizm

1915K
Minimalist High-Fashion Studio Portrait preview image 1

Przez @KARLOS

Minimalist High-Fashion Studio Portrait

Marketing produktu · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Minimalizm

881.9K
Geometric High-Fashion Editorial Portrait - 1 preview image 1

Przez @SHAHID WANI

Geometric High-Fashion Editorial Portrait - 1

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Minimalizm

862.5K
Modern Concrete Stairwell Portrait preview image 1

Przez AIconia | アイコニア

Modern Concrete Stairwell Portrait

Marketing produktu · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Minimalizm

20827
Women's Big Sale Fashion Poster preview image 1

Przez えほう|AIデザイン×Webデザイナー

Women's Big Sale Fashion Poster

Marketing produktu · Post w mediach społecznościowych · Plakat/ulotka · Fotografia

21119