Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Classic Engraved Portrait Illustration
Plakat/ulotkaProfil / AwatarSzkic / grafika liniowaAtrament / styl chińskiPortret / Selfie

Classic Engraved Portrait Illustration

Classic Engraved Portrait Illustration preview image 1
Classic Engraved Portrait Illustration preview image 2
Classic Engraved Portrait Illustration preview image 3

A high-contrast woodcut or linocut engraving style prompt for creating detailed monochrome portraits with sharp linework.

Opublikowano 1 czerwca 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Black and white engraved portrait illustration of a person.
Classic woodcut / linocut engraving style, high-contrast black ink on textured off-white paper. Cross-hatching and line shading for depth and shadow, strong ink shadows under chin and around hair, bold contour lines, traditional printmaking aesthetic.
Centered portrait, no body visible, minimal composition, clean negative space, vintage editorial illustration style, ultra-detailed linework, sharp crisp ink strokes, professional vector-ready engraving, monochrome palette, dramatic contrast.
Negative Prompt:
color, watercolor, soft shading, blurred lines, low contrast, realistic photography, 3D render, anime, cartoon, messy sketch, thick uneven strokes, background objects, noisy texture, pixelated, distorted face, extra eyes, extra ears, bad anatomy, modern digital painting, glossy skin, overexposed highlights

Twórca

P

PromptLab

Szczegóły

Opublikowano
1 czerwca 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Plakat/ulotka
Profil / Awatar
Szkic / grafika liniowa
Atrament / styl chiński
Portret / Selfie

Zaangażowanie

Lubi
5
Widoki
349
Akcje
1
Komentarze
0
Zakładki
1
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Billionaire Executive Portrait preview image 1

Przez Rossy

Billionaire Executive Portrait

Profil / Awatar · Plakat/ulotka · Szkic / grafika liniowa · Akwarela

33630.7K
Luxury Business Leader Ink Portrait preview image 1

Przez Rossy

Luxury Business Leader Ink Portrait

Plakat/ulotka · Profil / Awatar · Atrament / styl chiński · Akwarela

1.2K252K
Ink Sketchbook Zine Illustration preview image 1

Przez K

Ink Sketchbook Zine Illustration

Profil / Awatar · Komiks / Storyboard · Szkic / grafika liniowa · Atrament / styl chiński

28910.4K
Vintage Newspaper Ink Sketch preview image 1

Przez Harboris

Vintage Newspaper Ink Sketch

Plakat/ulotka · Szkic / grafika liniowa · Atrament / styl chiński · Portret / Selfie

2275.6K
Expressive Mixed-Media Ink Portrait preview image 1

Przez Harboris

Expressive Mixed-Media Ink Portrait

Plakat/ulotka · Atrament / styl chiński · Szkic / grafika liniowa · Portret / Selfie

1424.3K
Handcrafted Mixed Media Portrait Painting preview image 1

Przez Maverick | AI

Handcrafted Mixed Media Portrait Painting

Profil / Awatar · Plakat/ulotka · Ilustracja · Szkic / grafika liniowa

1272.8K