Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Ultra-Realistic Cyber-Fashion Portrait
Post w mediach społecznościowychProfil / AwatarFotografiaCyberpunk/Sci-FiFilm / Kadr filmowyPortret / SelfieInfluencerka/ModelkaPejzaż miejski / ulica

Ultra-Realistic Cyber-Fashion Portrait

Ultra-Realistic Cyber-Fashion Portrait preview image 1

Detailed prompt for a cyber-fashion editorial portrait set in a neon Tokyo phone booth, emphasizing identity fidelity.

Opublikowano 9 czerwca 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Ultra realistic cyber-fashion street portrait of REFERENCE PERSON, preserve the exact facial identity, facial structure, eye shape, lips, skin texture, hairstyle, makeup style, and overall likeness from the reference image with extremely high identity fidelity and photorealistic detail. Scene composition must remain nearly identical to the original image: subject standing inside a retro Japanese public phone booth at night in a neon-lit city street environment, cinematic urban Tokyo aesthetic, colorful blurred neon signs visible outside the booth windows, authentic nighttime atmosphere with realistic reflections and ambient glow.

Twórca

P

PhotoGPT

Szczegóły

Opublikowano
9 czerwca 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Post w mediach społecznościowych
Profil / Awatar
Fotografia
Cyberpunk/Sci-Fi
Film / Kadr filmowy
Portret / Selfie
Influencerka/Modelka
Pejzaż miejski / ulica

Zaangażowanie

Lubi
13
Widoki
256
Akcje
0
Komentarze
0
Zakładki
11
Cytaty
1

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Futuristic Female Jedi Desert Portrait preview image 1

Przez Kōda

Futuristic Female Jedi Desert Portrait

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy

2.6K121.2K
Cinematic Golden Hour Urban Portrait preview image 1

Przez @MAERCIH

Cinematic Golden Hour Urban Portrait

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy

882.9K
Low Angle Neon Alley Shot preview image 1

Przez Muhammad Jamil

Low Angle Neon Alley Shot

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy

46458
Moody Night Balcony Fashion Portrait preview image 1

Przez Community creator

Moody Night Balcony Fashion Portrait

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy

32223
Neon City Portrait With Face Block preview image 1

Przez つたや@Pale Algorithm

Neon City Portrait With Face Block

Post w mediach społecznościowych · Profil / Awatar · Fotografia · Film / Kadr filmowy

2322
Melancholic Portrait Cinema Style - 1 preview image 1

Przez @𝗦𝗮𝗻𝗶𝗮

Melancholic Portrait Cinema Style - 1

Profil / Awatar · Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy

33715.9K