Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Cinematic Double Exposure Fashion Portrait
Post w mediach społecznościowychMarketing produktuFotografiaFilm / Kadr filmowyPortret / SelfieInfluencerka/Modelka

Cinematic Double Exposure Fashion Portrait

Cinematic Double Exposure Fashion Portrait preview image 1

A sophisticated prompt for generating cinematic double-exposure fashion photography with sepia tones and premium magazine quality.

Opublikowano 3 czerwca 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

A cinematic double-exposure fashion portrait featuring a woman with the uploaded face used 100% as reference, wearing stylish metallic aviator sunglasses. The composition artfully blends a large, semi-transparent close-up profile of her face on the left with her full-body figure standing confidently on the right. She wears an open, light-grey textured corduroy shirt layered over a dark grey fitted t-shirt and dark denim jeans, posing naturally with her hands in her pockets. She has long, flowing dark hair, flawless skin, elegant feminine features, and a confident, sophisticated expression.

The background is a minimalist neutral studio setting, allowing the double-exposure composition to remain the visual focus. The color grading features a sophisticated warm desaturated sepia and charcoal palette, enhanced by a soft golden-orange light-leak flare in the upper-right corner. Professional 85mm lens photography with high-contrast yet soft cinematic lighting accentuates the fabric textures, facial details, and layered portrait effect.

Ultra-realistic skin texture, luxury fashion-editorial aesthetic, premium magazine-cover quality, subtle film grain, cinematic depth, elegant shadows, refined color grading, modern retro-inspired styling, masterpiece composition, ultra-sharp focus, visually striking storytelling, high-end commercial fashion campaign look.

Twórca

A

Anaya Ai

Szczegóły

Opublikowano
3 czerwca 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Post w mediach społecznościowych
Marketing produktu
Fotografia
Film / Kadr filmowy
Portret / Selfie
Influencerka/Modelka

Zaangażowanie

Lubi
480
Widoki
33.3K
Akcje
88
Komentarze
40
Zakładki
441
Cytaty
6

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Luxury Editorial Triptych Portrait preview image 1

Przez Noor

Luxury Editorial Triptych Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

3249.2K
Japanese Veranda Summer Portrait preview image 1

Przez 俺の娘たち / プロンプトの人

Japanese Veranda Summer Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

25916.1K
Realistic Cinematic Portrait in Luxury Bar preview image 1

Przez Eesha

Realistic Cinematic Portrait in Luxury Bar

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

2624.9K
Cinematic Luxury Terrace Portrait preview image 1

Przez Avelyrah

Cinematic Luxury Terrace Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

23810.2K
Atmospheric cold glamor mirror portrait preview image 1

Przez BubbleBrain

Atmospheric cold glamor mirror portrait

Marketing produktu · Post w mediach społecznościowych · Profil / Awatar · Fotografia

22416.9K
Urban Urban Fashion Cinematic Portrait preview image 1

Przez Aijaz

Urban Urban Fashion Cinematic Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

2106.4K