Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Double Exposure Dragon Warrior Poster
Plakat/ulotkaFilm / Kadr filmowyAtrament / styl chińskiFotografiaCharakterArchitektura / WnętrzeTekst / Typografia

Double Exposure Dragon Warrior Poster

Double Exposure Dragon Warrior Poster preview image 1
Double Exposure Dragon Warrior Poster preview image 2

A cinematic movie poster prompt featuring a warrior with golden dragon tattoos in a double-exposure ink-wash style.

Opublikowano 16 maja 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Use the exact same face from the reference image and generate A breathtaking double-exposure cinematic movie poster featuring the man in reference image with sharp jawline and defined facial features his large portrait face dominates the upper half, with intricate golden dragon tattoos crawling across his cheekbone and jaw, glowing faintly. Embedded within his silhouette: ancient Chinese pagodas rising through mist, dramatic cherry blossom trees bursting in deep magenta and violet pink, a soaring dragon silhouette dissolving into ink strokes, and floating petals swirling in crimson and rose gold. In the mid-poster, the same man stands full-body in a dramatic black warrior robe with flowing dark fabric caught in wind, holding a gleaming curved blade, surrounded by swirling dark ink energy and falling sakura petals. Background washes in moody ash grey, deep indigo mist, and warm amber moonlight glow behind mountain peaks. Top-left corner: elegant serif tagline text — "Destiny is written in blood. Honor is earned in silence." Top-right corner: Chinese calligraphy characters in rust red ink. Bottom: massive brush-stroke title "DRAGON MARK WARRIOR" in textured white-gold paint, with subtitle "A Legend Reborn. A Heart Betrayed." and "Coming Soon — Experience it in IMAX" in refined small caps. Color grade: desaturated ink-wash base with explosive pops of crimson, violet cherry blossom, molten gold, and deep teal shadow. Scattered ink splatter accents throughout. Subtle watermark "OzairAI" blended softly into the mist near lower-left edge. Vertical 9:13 format. Ultra photorealistic, 8K, cinematic color grading.

Twórca

O

Ozair AI

Szczegóły

Opublikowano
16 maja 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Plakat/ulotka
Film / Kadr filmowy
Atrament / styl chiński
Fotografia
Charakter
Architektura / Wnętrze
Tekst / Typografia

Zaangażowanie

Lubi
76
Widoki
1.5K
Akcje
8
Komentarze
35
Zakładki
29
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Lin Daiyu Period Drama Poster preview image 1

Przez Larus Canus

Lin Daiyu Period Drama Poster

Plakat/ulotka · Film / Kadr filmowy · Atrament / styl chiński · Fotografia

11514.6K
Chinese Calligraphy Dark Fantasy Poster preview image 1

Przez Eric|晓峰

Chinese Calligraphy Dark Fantasy Poster

Post w mediach społecznościowych · Plakat/ulotka · Film / Kadr filmowy · Ilustracja

6112
Dark Eastern Fantasy Zhao Ling'er Poster preview image 1

Przez 小英镑知识分享

Dark Eastern Fantasy Zhao Ling'er Poster

Plakat/ulotka · Zasób gry · Komiks / Storyboard · Film / Kadr filmowy

16167
Epic Gugugaga Movie Poster preview image 1

Przez AI Studio Tokyo

Epic Gugugaga Movie Poster

Plakat/ulotka · Fotografia · Film / Kadr filmowy · Zwierzę / Stworzenie

49317.1K
Cinematic Dark Thriller Movie Poster preview image 1

Przez Anissa

Cinematic Dark Thriller Movie Poster

Plakat/ulotka · Film / Kadr filmowy · Fotografia · Grupa / Para

1866K
Ma Chao Historical Cavalry Timeline Poster preview image 1

Przez Larus Canus

Ma Chao Historical Cavalry Timeline Poster

Infografika / Wizualizacja edukacyjna · Plakat/ulotka · Film / Kadr filmowy · Atrament / styl chiński

17924.6K