Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Luxury Fitness Editorial Campaign
Marketing produktuPlakat/ulotkaFotografiaFilm / Kadr filmowyInfluencerka/ModelkaPortret / Selfie

Luxury Fitness Editorial Campaign

Luxury Fitness Editorial Campaign preview image 1

An editorial-style prompt for generating high-contrast fitness branding featuring an athlete, medicine ball, and bold motivational typography.

Opublikowano 28 kwietnia 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Cinematic luxury fitness editorial, warm concrete studio background with subtle texture, soft directional lighting casting natural shadows, female athlete with toned physique sitting confidently on a matte black plyometric box, one leg extended and one bent, minimal beige sports set (sports bra + fitted shorts), white crew socks and chunky trainers, black medicine ball placed beside foot, glossy skin highlights, strong posture, elegant yet powerful expression\nbold typography on left: “BUILT ON DISCIPLINE” in large modern sans-serif, muted beige color, minimal branding logo below\nbottom split layout:\nleft panel — close-up portrait, dewy skin, intense focus, text “FOCUS FUEL FINISH”\nright panel — seated relaxed pose holding medicine ball, text “TRAIN YOUR MIND. OWN YOUR RESULTS.”\nultra-clean composition, reflective concrete floor, premium sports campaign aesthetic, high contrast, sharp details, 1:1 aspect ratio

Twórca

S

Synthia

Szczegóły

Opublikowano
28 kwietnia 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Marketing produktu
Plakat/ulotka
Fotografia
Film / Kadr filmowy
Influencerka/Modelka
Portret / Selfie

Zaangażowanie

Lubi
215
Widoki
8.7K
Akcje
22
Komentarze
43
Zakładki
127
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Elegant Portrait Collage Artwork preview image 1

Przez Cherry 2.O

Elegant Portrait Collage Artwork

Plakat/ulotka · Marketing produktu · Film / Kadr filmowy · Fotografia

40614.8K
Y2K Japanese Street Editorial Collage Poster preview image 1

Przez Noor

Y2K Japanese Street Editorial Collage Poster

Plakat/ulotka · Marketing produktu · Fotografia · Retro/Vintage

2546.6K
Vogue Style Fashion Magazine Cover preview image 1

Przez Anissa

Vogue Style Fashion Magazine Cover

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Film / Kadr filmowy

2256.9K
Retro Cinema Portrait Collage preview image 1

Przez Cherry 2.O

Retro Cinema Portrait Collage

Plakat/ulotka · Marketing produktu · Retro/Vintage · Film / Kadr filmowy

2146.6K
Cobalt Couture Editorial Portrait preview image 1

Przez Cherry 2.O

Cobalt Couture Editorial Portrait

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Film / Kadr filmowy

20214.9K
Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait preview image 1

Przez Noor

Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia

1646.5K