Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Minimalist Giant Cheeseburger Ad Concept
Marketing produktuPlakat/ulotkaFotografiaMinimalizmJedzenie / NapójProduktTekst / Typografia

Minimalist Giant Cheeseburger Ad Concept

Minimalist Giant Cheeseburger Ad Concept preview image 1

A clean, modern commercial ad prompt featuring a surreal giant cheeseburger as a centerpiece with high-end food photography lighting and minimalist design.

Opublikowano 4 lipca 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Minimalist commercial ad featuring oversized premium cheeseburger with perfectly melted cheese, juicy beef patty, fresh lettuce, tomato, and sesame bun, ultra-clean design. A young woman in all-white outfit leans casually against the giant cheeseburger, relaxed confident pose, eyes closed, also holding a regular-sized cheeseburger in her hand. Soft gradient vibrant warm golden-orange background with large bold white “CHEESEBURGER” text behind. Glossy reflective floor, soft studio lighting, modern high-end food/product photography. Bottom center tagline in small white font: “Juicy perfection in every bite.”

Oryginalny monit

Minimalist commercial ad featuring oversized premium cheeseburger with perfectly melted cheese, juicy beef patty, fresh lettuce, tomato, and sesame bun, ultra-clean design. A young woman in all-white outfit leans casually against the giant cheeseburger, relaxe…

Twórca

@

@MR DAS

Szczegóły

Opublikowano
4 lipca 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Marketing produktu
Plakat/ulotka
Fotografia
Minimalizm
Jedzenie / Napój
Produkt
Tekst / Typografia

Zaangażowanie

Lubi
59
Widoki
1.4K
Akcje
3
Komentarze
18
Zakładki
32
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Comprehensive Restaurant Grand Menu Design preview image 1

Przez エンガワ

Comprehensive Restaurant Grand Menu Design

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Minimalizm

646.7K
Premium Japanese Sake Poster preview image 1

Przez テックトークナビゲーター@AIコンテンツクリエイター

Premium Japanese Sake Poster

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Minimalizm

27552
KEVA Vegan Kebab Brand Moodboard preview image 1

Przez La Estefanía

KEVA Vegan Kebab Brand Moodboard

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Ilustracja

1977
Four Japanese Ad Banner Concepts preview image 1

Przez こぎそ

Four Japanese Ad Banner Concepts

Marketing produktu · Projektowanie aplikacji/stron internetowych · Plakat/ulotka · Fotografia

3.8K445.4K
Premium Beverage Commercial Poster preview image 1

Przez Zara

Premium Beverage Commercial Poster

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Film / Kadr filmowy

36411.5K
Retro Fast-Food Brand Board preview image 1

Przez Freddy Montes

Retro Fast-Food Brand Board

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Retro/Vintage

30634.4K