Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Samurai Ink Wash Painting
Komiks / StoryboardAtrament / styl chińskiAnime/MangaIlustracjaCharakter

Samurai Ink Wash Painting

Samurai Ink Wash Painting preview image 1
Samurai Ink Wash Painting preview image 2

A minimalist yet aggressive sumi-e style prompt for a samurai warrior, featuring high-contrast black, white, and red ink splatters.

Opublikowano 7 czerwca 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Dark ink wash painting, lone samurai warrior holding katana, wearing traditional black kimono and hakama, messy hair covering face in shadow. Dynamic brush strokes, high contrast black white red color palette, aggressive splatter effects, blood red ink splashes, koi fish motif in background, minimalist composition, negative space, textured paper, sumi-e style mixed with modern manga illustration, gritty, intense atmosphere, cinematic lighting, 8k

Twórca

A

Anissa

Szczegóły

Opublikowano
7 czerwca 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Komiks / Storyboard
Atrament / styl chiński
Anime/Manga
Ilustracja
Charakter

Zaangażowanie

Lubi
82
Widoki
2.1K
Akcje
5
Komentarze
35
Zakładki
25
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Japanese Ink Splatter Comic Illustration preview image 1

Przez Zara

Japanese Ink Splatter Comic Illustration

Profil / Awatar · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Ilustracja

27110.9K
Japanese Ink Illustration Style preview image 1

Przez Amy G

Japanese Ink Illustration Style

Komiks / Storyboard · Profil / Awatar · Anime/Manga · Ilustracja

911.8K
Ukiyo-e Character Transformation preview image 1

Przez 咲山(AIイラスト・AI動画垢)

Ukiyo-e Character Transformation

Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Ilustracja · Atrament / styl chiński

601.3K
Oriental Fantasy Illustration Prompt preview image 1

Przez 李岳

Oriental Fantasy Illustration Prompt

Post w mediach społecznościowych · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Ilustracja

703.8K
Japanese Ink Splatter Illustration preview image 1

Przez Robert Smith

Japanese Ink Splatter Illustration

Zasób gry · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Ilustracja

521.7K
Ukiyo-e Demon Slayer Card Grid preview image 1

Przez Ren

Ukiyo-e Demon Slayer Card Grid

Komiks / Storyboard · Zasób gry · Anime/Manga · Ilustracja

12566