Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 23D Typography Movie Poster - 1
Poster / FlyerMarketing de produsCinematic / Fotografie de filmRandare 3DGrup/CupluText/Tipografie

3D Typography Movie Poster - 1

3D Typography Movie Poster - 1 preview image 1
3D Typography Movie Poster - 1 preview image 2
3D Typography Movie Poster - 1 preview image 3
3D Typography Movie Poster - 1 preview image 4

A detailed prompt for creating a cinematic movie or anime poster featuring massive 3D typography and a coordinated ensemble cast in a formal style.

Publicat 30 iunie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

A cinematic poster featuring colossal 3D typography spelling "[Movie/Anime Name]" in dark red, filling the background with dramatic perspective. A diverse ensemble cast walks toward the viewer in coordinated formal attire, partially obscured by the monumental letters. Minimal white backdrop, monochrome figures with selective red typography, long shadows, blockbuster promotional design, premium editorial aesthetic, ultra-detailed, 8K.

Solicitare originală

A cinematic poster featuring colossal 3D typography spelling "[Movie/Anime Name]" in dark red, filling the background with dramatic perspective. A diverse ensemble cast walks toward the viewer in coordinated formal attire…

Creator

@

@ZEPHYRA LEIGH

Detalii

Publicat
30 iunie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Poster / Flyer
Marketing de produs
Cinematic / Fotografie de film
Randare 3D
Grup/Cuplu
Text/Tipografie

Implicare

Like
66
Vizualizări
4.9K
Acțiuni
9
Comentarii
18
Marcaje
36
Citate
1

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Neon AI Video Workflow Dance Poster preview image 1

De YAHA學堂

Neon AI Video Workflow Dance Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Randare 3D

3183
Luxury GPT Images 2.0 Launch Poster preview image 1

De Hailuo AI (MiniMax)

Luxury GPT Images 2.0 Launch Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Cinematic / Fotografie de film · Randare 3D

15412.2K
Seedance 2.0 Waiting Queue Poster preview image 1

De Hailuo AI (MiniMax)

Seedance 2.0 Waiting Queue Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Randare 3D · Izometric

15112.2K
Aries Spicy Coffee Runner Poster preview image 1

De Mr. Tariq

Aries Spicy Coffee Runner Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Cinematic / Fotografie de film · Randare 3D

1365.3K
Dark Mocha Scorpio Action Poster preview image 1

De Mr. Tariq

Dark Mocha Scorpio Action Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Cinematic / Fotografie de film · Chibi / Q-Style

1205.3K
Adidas Originals Fashion Ad preview image 1

De auqib

Adidas Originals Fashion Ad

Marketing de produs · Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Fotografie

942.1K