Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Golden Hour Guitar Bedroom Scene
Postare pe rețelele de socializareCinematic / Fotografie de filmAnime / MangaIlustrațiePortret / SelfieCaracterArhitectură / Interior

Golden Hour Guitar Bedroom Scene

Golden Hour Guitar Bedroom Scene preview image 1
Golden Hour Guitar Bedroom Scene preview image 2

Generates a warm anime-style bedroom illustration of a girl playing acoustic guitar in dramatic sunset light.

Publicat 9 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a warm cinematic anime-style illustration of a young woman with dark brown hair tied in a high ponytail sitting sideways on an unmade bed in a small cozy bedroom, playing a natural wood acoustic guitar. She wears an oversized cream long-sleeve shirt and light denim shorts, with relaxed posture, one hand strumming and the other on the fretboard; her face is intentionally covered by a solid dark brown rectangular censor block. The room is lit by intense golden-hour sunlight streaming through two windows, creating dramatic lens flare, glowing dust particles, long shadows, and bright rim light on her hair and sleeves. Include dark curtains, a potted plant silhouetted on the left windowsill, a small bedside shelf with bottles, rumpled white bedding, a framed sunset picture, and a simple ocean poster on the wall with faint text reading SAJEN ROOM. Use painterly digital art, soft brushwork, rich amber tones, realistic anatomy, intimate quiet mood, detailed fabric folds, glossy guitar highlights, and a vertical portrait composition.

Creator

T

tski

Detalii

Publicat
9 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Postare pe rețelele de socializare
Cinematic / Fotografie de film
Anime / Manga
Ilustrație
Portret / Selfie
Caracter
Arhitectură / Interior

Implicare

Like
22
Vizualizări
294
Acțiuni
4
Comentarii
0
Marcaje
5
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Anime Shrine Princess in Palace preview image 1

De みどり🐲Midori Tatsuta

Anime Shrine Princess in Palace

Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație · Portret / Selfie

1025.4K
Celestial Sorceress in Magical Library preview image 1

De しろまる

Celestial Sorceress in Magical Library

Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație · Cinematic / Fotografie de film

724.5K
Ethereal Gothic Lolita Cathedral Portrait preview image 1

De silver_hair_ROX

Ethereal Gothic Lolita Cathedral Portrait

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație

54394
Moonlit Anime Woman in Ornate Kimono preview image 1

De 大野ノリ

Moonlit Anime Woman in Ornate Kimono

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Anime / Manga · Ilustrație

2663
Soap Bubble Elf in Cozy Apartment preview image 1

De 輝鳴紅葉🫧🌸シャボン玉のバーチャルビデオ屋

Soap Bubble Elf in Cozy Apartment

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Anime / Manga · Ilustrație

11341
Traveler Over Crystal Mountain Valley preview image 1

De 春永睦月 Harunaga Mutsuki

Traveler Over Crystal Mountain Valley

Atuul jocului · Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga

6142