Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Cinematic neon cafe night
Postare pe rețelele de socializareFotografieCinematic / Fotografie de filmCyberpunk / Sci-FiPortret / SelfiePeisaj urban / Stradă

Cinematic neon cafe night

Cinematic neon cafe night preview image 1

A highly detailed cinematic prompt for generating a moody, photorealistic scene of a woman at a neon-lit café during a rainy night.

Publicat 24 aprilie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Ultra cinematic rainy night scene at a neon lit café named a young woman sitting alone under soft rain protection, wearing a slightly oversized shirt, holding a half-eaten burger, raindrops visible on table and glass, reflections on wet ground, deep blue and neon tones, cinematic lighting, soft fog, moody atmosphere, shallow depth of field, bokeh lights in background, emotional and introspective mood, photorealistic

Creator

�

𝗦𝗮𝗻𝗶𝗮

Detalii

Publicat
24 aprilie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Postare pe rețelele de socializare
Fotografie
Cinematic / Fotografie de film
Cyberpunk / Sci-Fi
Portret / Selfie
Peisaj urban / Stradă

Implicare

Like
96
Vizualizări
2.1K
Acțiuni
6
Comentarii
40
Marcaje
40
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Cinematic Lamborghini Night Scene preview image 1

De @DILSHAD HUSSAIN

Cinematic Lamborghini Night Scene

Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

35584
Low Angle Neon Alley Shot preview image 1

De Muhammad Jamil

Low Angle Neon Alley Shot

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

46458
Ultra-Realistic Cyber-Fashion Portrait preview image 1

De PhotoGPT

Ultra-Realistic Cyber-Fashion Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Fotografie · Cyberpunk / Sci-Fi

13256
Cinematic Cyberpunk Woman Portrait preview image 1

De Geno

Cinematic Cyberpunk Woman Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Cinematic / Fotografie de film · Cyberpunk / Sci-Fi · Fotografie

19312
Cyberpunk Woman by Neon City Window preview image 1

De AI영상공작실

Cyberpunk Woman by Neon City Window

Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cyberpunk / Sci-Fi · Cinematic / Fotografie de film

1863
Futuristic Female Jedi Desert Portrait preview image 1

De Kōda

Futuristic Female Jedi Desert Portrait

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

2.6K121.2K