Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Dreamy Dessert Advertisement Poster
Marketing de produsPoster / FlyerFotografieRandare 3DProdusInfluencer / ModelText/Tipografie

Dreamy Dessert Advertisement Poster

Dreamy Dessert Advertisement Poster preview image 1

A fun and cheerful kawaii-style advertisement poster for ice cream featuring a playful subject and vibrant pastel colors.

Publicat 11 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

A fun dessert advertisement poster featuring an excited young woman in pastel pink overalls jumping joyfully beside a giant soft-serve ice cream cone 3x her height, covered in rainbow sprinkles falling through the air, with “DREAMY” written on the cone wrapper. Soft cotton candy pink and lavender gradient background filled with floating sprinkles and star confetti. Large bubbly rounded typography “DREAMY” in pastel colors fills the background. Tagline at the bottom reads: “One scoop of happiness.” Small grey text in the top-right corner says “Designed with GPT Image 2.” Photorealistic kawaii dessert commercial style, playful lighting, ultra-detailed, cheerful candy aesthetic.

Creator

�

𝐌

Detalii

Publicat
11 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Marketing de produs
Poster / Flyer
Fotografie
Randare 3D
Produs
Influencer / Model
Text/Tipografie

Implicare

Like
89
Vizualizări
2.1K
Acțiuni
14
Comentarii
32
Marcaje
36
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Hyper-realistic Fashion Poster preview image 1

De Mira

Hyper-realistic Fashion Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Randare 3D

57992
Glitch Angel Editorial Studio Shoot preview image 1

De serein

Glitch Angel Editorial Studio Shoot

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Randare 3D

38725.4K
Luxury Smartphone Advertisement Poster preview image 1

De ShaHid WaNii

Luxury Smartphone Advertisement Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Cyberpunk / Sci-Fi

3149.1K
Smartphone Advertisement Concept preview image 1

De Kashberg

Smartphone Advertisement Concept

Marketing de produs · Aplicație / Web Design · Fotografie · Randare 3D

29811K
Tennis Cart Sportswear Poster preview image 1

De Shami

Tennis Cart Sportswear Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Influencer / Model

29013.4K
Minimalist KFC Commercial Advertisement preview image 1

De Mr Das

Minimalist KFC Commercial Advertisement

Marketing de produs · Imagine principală de comerț electronic · Poster / Flyer · Fotografie

2145.9K