Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2European City Travel Illustration
Poster / FlyerPostare pe rețelele de socializareAnime / MangaAcuarelăIlustrațieCaracterArticol de modăPeisaj urban / Stradă

European City Travel Illustration

European City Travel Illustration preview image 1
European City Travel Illustration preview image 2
European City Travel Illustration preview image 3
European City Travel Illustration preview image 4

An elegant watercolor and ink anime travel poster featuring a silver-haired character in a romantic European street inspired by London and Paris.

Publicat 28 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Elegant anime travel illustration, sophisticated silver-haired anime man with round gold glasses and luxury jewelry, detailed earrings with chains, soft sharp facial features, calm confident expression, standing in a romantic European city street inspired by London and Paris, Big Ben clock tower in background, vintage cafés and glowing street lamps, warm golden evening lighting, bustling outdoor café atmosphere, architectural sketch style mixed with watercolor ink illustration, fine line art, handwritten notes and scribbles around the composition, cinematic perspective, fashion editorial aesthetic, luxury travel poster vibe, soft beige and sepia tones, delicate shadows, highly detailed city architecture, cozy café ambience, elegant urban fantasy mood, layered composition with oversized portrait blending into the cityscape, stylish anime character design, flowing silver hair, reflective glasses, luxury street fashion, artistic pen sketch textures, painterly watercolor rendering, dreamy European evening atmosphere, masterpiece, ultra detailed, aesthetic illustration, refined manga-art style, trending on ArtStation, 8k

Creator

T

Taaruk

Detalii

Publicat
28 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Poster / Flyer
Postare pe rețelele de socializare
Anime / Manga
Acuarelă
Ilustrație
Caracter
Articol de modă
Peisaj urban / Stradă

Implicare

Like
102
Vizualizări
3.9K
Acțiuni
10
Comentarii
22
Marcaje
77
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Colorful Anime Twin Poster preview image 1

De おやぎ

Colorful Anime Twin Poster

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație

26106
Anime Fashion Magazine Poster preview image 1

De のぞむ*AIイラスト

Anime Fashion Magazine Poster

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație

30125.2K
Chibi Travel Vlog Poster Design preview image 1

De Taaruk

Chibi Travel Vlog Poster Design

Poster / Flyer · Miniatura YouTube · Postare pe rețelele de socializare · Chibi / Q-Style

842.5K
Pink Gothic Floral Fantasy Portrait preview image 1

De NIKKO

Pink Gothic Floral Fantasy Portrait

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație

574.3K
Anime Rooftop Cheerleaders at Night preview image 1

De ダルトワ★TV

Anime Rooftop Cheerleaders at Night

Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Anime / Manga · Ilustrație

56805
Elegant Anime Girl on a Flower Street preview image 1

De KenT🌸

Elegant Anime Girl on a Flower Street

Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație · Caracter

20255