Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Manga Sketch Doodle Portrait
Profil / AvatarAnime / MangaIlustrațieCerneală/Stil chinezescPortret / SelfieCaracter

Manga Sketch Doodle Portrait

Manga Sketch Doodle Portrait preview image 1
Manga Sketch Doodle Portrait preview image 2
Manga Sketch Doodle Portrait preview image 3

A creative prompt for generating Japanese-style manga sketches with a hand-drawn doodle aesthetic, featuring ink brushstrokes and pastel colors.

Publicat 2 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create an illustration of the ‘me’ you imagine, in a Japanese-style illustration style, with distinctive character traits, natural emotional expressions, a half-length composition, a dynamic pose, exquisite clothing details, a hand-drawn doodle style, splashed ink brushstrokes, free-flowing lines, a blend of pastel and ink colours, a manga sketch texture, a simple white background, and embellished with stylised elements around the edges, strong atmosphere, high detail, high quality.

Creator

루

루피노드 🐰💕

Detalii

Publicat
2 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Profil / Avatar
Anime / Manga
Ilustrație
Cerneală/Stil chinezesc
Portret / Selfie
Caracter

Implicare

Like
36
Vizualizări
1.6K
Acțiuni
7
Comentarii
15
Marcaje
10
Citate
8

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Japanese Graffiti Style Illustration preview image 1

De Aria

Japanese Graffiti Style Illustration

Profil / Avatar · Anime / Manga · Ilustrație · Cerneală/Stil chinezesc

1163.9K
Gothic Alice Anime Portrait preview image 1

De きー from KiAI

Gothic Alice Anime Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Anime / Manga · Ilustrație

6107.5K
Japanese Ink Splatter Comic Illustration preview image 1

De Zara

Japanese Ink Splatter Comic Illustration

Profil / Avatar · Comic / Storyboard · Anime / Manga · Ilustrație

27110.9K
Anime Girl Floral Kimono Portrait preview image 1

De Cherry 2.O

Anime Girl Floral Kimono Portrait

Profil / Avatar · Anime / Manga · Ilustrație · Portret / Selfie

1242.9K
Anime Street Fashion Woman preview image 1

De A.I.Warper

Anime Street Fashion Woman

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație

985.1K
Anime Portrait Artistic Collage preview image 1

De ÀBDŪLLÂH

Anime Portrait Artistic Collage

Profil / Avatar · Poster / Flyer · Anime / Manga · Ilustrație

1021.3K