Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Identity Reference Selfie with Cat
Postare pe rețelele de socializareProfil / AvatarFotografiePortret / SelfieAnimal / Creatură

Identity Reference Selfie with Cat

Identity Reference Selfie with Cat preview image 1
Identity Reference Selfie with Cat preview image 2

A complex identity-reference prompt creating a low-angle floor selfie with a Japanese woman and an upside-down fluffy cat.

Publicat 15 iunie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

The identity reference for a young Japanese woman, preserving her facial structure, skin tone, hairstyle characteristics, expression vibe, and recognizable appearance. Create a realistic vertical smartphone selfie taken indoors from a very low floor-level angle, with the camera pointing upward. The Japanese girl stands in the lower center of the frame wearing a casual oversized T-shirt, looking down into the camera with a playful pout and relaxed social-media selfie expression. At the top center of the frame, an upside-down fluffy cat leans toward the lens, looking directly downward and dominating the upper composition with a cute, funny, and charming expression that matches the girl's soft and friendly vibe. Bright modern apartment interior, large windows, soft natural daylight, clean minimal background, realistic skin and fur textures, natural smartphone-photo lighting, balanced composition with the girl below and the upside-down cat above, casual candid atmosphere, cute, quirky, social-media-friendly, photorealistic, high detail. Negative prompt: eye-level camera, flat selfie angle, side-positioned animal, random animal, cartoon, anime, CGI, distorted anatomy, extra limbs, messy room, scary expressions, aggressive animal behavior, blur, low resolution, watermark, logo, text.

Creator

�

𝗦𝗮𝗻𝗶𝗮

Detalii

Publicat
15 iunie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Postare pe rețelele de socializare
Profil / Avatar
Fotografie
Portret / Selfie
Animal / Creatură

Implicare

Like
184
Vizualizări
6.9K
Acțiuni
15
Comentarii
83
Marcaje
86
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Candid Mobile Travel Snapshot with Deer preview image 1

De 𝗦𝗮𝗻𝗶𝗮

Candid Mobile Travel Snapshot with Deer

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Fotografie · Portret / Selfie

31310.7K
《我的世界风格化照片》提示词:

请基于用户上传的真实户外照片进行风格化改造。

保留照片中的主体不 preview image 1

De Larus Canus

《我的世界风格化照片》提示词: 请基于用户上传的真实户外照片进行风格化改造。 保留照片中的主体不

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Fotografie · Portret / Selfie

23032.3K
Realistic Portrait of Woman and Deer preview image 1

De Ruzaina

Realistic Portrait of Woman and Deer

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Portret / Selfie

23211.6K
Dreamy Man Holding Calico Cat Portrait preview image 1

De Mr. Tariq

Dreamy Man Holding Calico Cat Portrait

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

1533.9K
Glowing Cat Profile Portrait preview image 1

De Mr. Tariq

Glowing Cat Profile Portrait

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

1503.9K
Monochrome Man Holding Cat Portrait preview image 1

De Mr. Tariq

Monochrome Man Holding Cat Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

1463.9K