Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Rainy Maple Garden Kimono Scene
Postare pe rețelele de socializareProfil / AvatarAnime / MangaCaracterPeisaj / Natură

Rainy Maple Garden Kimono Scene

Rainy Maple Garden Kimono Scene preview image 1

A vertical anime-style garden illustration of a kimono-clad woman beneath rain-wet maple leaves, suitable for serene Japanese seasonal artwork.

Publicat 27 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a highly detailed 4K vertical anime-style illustration of a young Japanese woman standing in a lush traditional Japanese garden just after rain, surrounded by bright fresh green maple leaves. She wears a white yukata kimono patterned with green maple leaves and small pale blue flowers, tied with an olive-green obi with a small floral ornament, and green-and-white geta sandals. Her dark hair is pinned up in a soft elegant bun with loose strands and small flower hair ornaments; her face is intentionally covered by a smooth rectangular skin-toned blur/blank censor block with no facial features. Pose her leaning forward slightly from the garden path, one arm raised to gently lift a low maple branch above her head, the other hand holding a small pale green drawstring pouch. The setting is a narrow wet stepping-stone path with puddles and glossy reflections, mossy rocks, low shrubs, hydrangea-like blue flowers, a bamboo fence and open wooden gate on the left, a bamboo fence in the background, and a weathered stone lantern on the right. Use soft morning sunlight filtering through dense maple foliage, sparkling raindrops, vivid greens, warm backlight, painterly realism, delicate linework, cinematic depth, rich environmental detail, tranquil romantic atmosphere, no text, no watermark.

Creator

も

もしもし@Aiart

Detalii

Publicat
27 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Postare pe rețelele de socializare
Profil / Avatar
Anime / Manga
Caracter
Peisaj / Natură

Implicare

Like
217
Vizualizări
1.4K
Acțiuni
17
Comentarii
4
Marcaje
20
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Panda Jiangshi Swimsuit Anime Scene preview image 1

De ももてゃ|AIイラスト

Panda Jiangshi Swimsuit Anime Scene

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Anime / Manga · Ilustrație

1.5K260K
Greenhouse Cyber Streetwear Anime Girl preview image 1

De みどり🐲Midori Tatsuta

Greenhouse Cyber Streetwear Anime Girl

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Caracter

841.7K
Cheerful Anime Girl on Sunny Sidewalk preview image 1

De UMITAKA-METAL

Cheerful Anime Girl on Sunny Sidewalk

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Caracter

841.2K
Censored Anime Summer Portrait preview image 1

De CMLみらい

Censored Anime Summer Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Anime / Manga · Ilustrație

58341
VTuber Profile Sheet Generator preview image 1

De WTR

VTuber Profile Sheet Generator

Profil / Avatar · Postare pe rețelele de socializare · Anime / Manga · Ilustrație

1.4K196.2K
Ethereal Anime Character Portrait preview image 1

De Anissa

Ethereal Anime Character Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Profil / Avatar · Randare 3D · Anime / Manga

80024.1K