Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Low-Poly Geometric Celebrity Caricatures
Profil / AvatarIlustrațieRandare 3DPortret / SelfieCaracter

Low-Poly Geometric Celebrity Caricatures

Low-Poly Geometric Celebrity Caricatures preview image 1
Low-Poly Geometric Celebrity Caricatures preview image 2
Low-Poly Geometric Celebrity Caricatures preview image 3
Low-Poly Geometric Celebrity Caricatures preview image 4

Creates a collection of stylized low-poly vector art portraits featuring famous celebrities with exaggerated facial proportions and angular planes.

Publicat 15 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a collection of stylized low-poly geometric caricature portraits inspired by modern polygon vector art featuring Dwayne “The Rock” Johnson, Shah Rukh Khan, Tony Stark, and Mr. Bean. Each character should have exaggerated facial proportions, angular polygon facial planes, sharp jawlines, expressive eyes, oversized necks, stylized hair or signature features, and humorous yet premium editorial expressions. Use crisp triangular polygon shading, smooth gradients, faceted vector-style rendering, textured teal backgrounds with soft vignette lighting, centered portrait compositions, clean digital illustration aesthetic, cinematic poster quality, modern caricature art style, ultra detailed geometric design.

Creator

N

Noor 🌸

Detalii

Publicat
15 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Profil / Avatar
Ilustrație
Randare 3D
Portret / Selfie
Caracter

Implicare

Like
234
Vizualizări
12.3K
Acțiuni
38
Comentarii
10
Marcaje
127
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
3D Social Media Profile Card preview image 1

De Mr Gafish

3D Social Media Profile Card

Profil / Avatar · Aplicație / Web Design · Randare 3D · Ilustrație

39238.3K
Low-Poly Geometric Celebrity Portraits preview image 1

De Noor 🌸

Low-Poly Geometric Celebrity Portraits

Poster / Flyer · Profil / Avatar · Ilustrație · Randare 3D

1628.4K
3D Animated Character Expression Grid preview image 1

De Austin

3D Animated Character Expression Grid

Profil / Avatar · Atuul jocului · Randare 3D · Ilustrație

12914.3K
Pixar Style Curly Haired Girl preview image 1

De auqib

Pixar Style Curly Haired Girl

Profil / Avatar · Atuul jocului · Randare 3D · Ilustrație

761.7K
Cristiano Ronaldo 3D Toy Caricature preview image 1

De Anissa

Cristiano Ronaldo 3D Toy Caricature

Profil / Avatar · Atuul jocului · Randare 3D · Ilustrație

741.8K
Low-Poly Origami Papercraft Portrait preview image 1

De Aijaz

Low-Poly Origami Papercraft Portrait

Profil / Avatar · Randare 3D · Ilustrație · Portret / Selfie

741.9K