Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Origami Furniture Editorial Poster
Poster / FlyerMarketing de produsFotografieArhitectură / InteriorInfluencer / ModelProdus

Origami Furniture Editorial Poster

Origami Furniture Editorial Poster preview image 1
Origami Furniture Editorial Poster preview image 2

An architectural photography prompt for creating luxury furniture editorial posters featuring origami-style armchairs with dramatic lighting.

Publicat 2 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Architectural Photography. Luxury furniture editorial poster, crumpled paper origami armchair centered in dramatic chiaroscuro lighting, warm sand and charcoal tones, oversized serif headline "FORM IN CHAOS", architectural minimalism, high-end magazine aesthetic. Male model in all-white structured tailcoat, standing beside a sculptural crumpled-paper armchair in a raw concrete interior, soft raking light, editorial fashion photography, muted warm tones, Vogue interiors crossover.

Creator

S

Shams

Detalii

Publicat
2 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Poster / Flyer
Marketing de produs
Fotografie
Arhitectură / Interior
Influencer / Model
Produs

Implicare

Like
86
Vizualizări
2.6K
Acțiuni
6
Comentarii
38
Marcaje
18
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Surrealist Fashion Brand Poster preview image 1

De Heisenberg

Surrealist Fashion Brand Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Minimalism

1.7K84.7K
Tennis Hydration Ad Poster preview image 1

De Heisenberg

Tennis Hydration Ad Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

96839.7K
Premium Product Campaign Poster preview image 1

De Sadia

Premium Product Campaign Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Produs

4335.6K
Anime Life-Size Panel Photo Spot preview image 1

De のぞむ*AIイラスト

Anime Life-Size Panel Photo Spot

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Produs

33329.2K
Luxury Smartphone Advertisement Poster preview image 1

De ShaHid WaNii

Luxury Smartphone Advertisement Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Cyberpunk / Sci-Fi

3149.1K
Minimalist Luxury Watch Ad preview image 1

De Smiling Khan

Minimalist Luxury Watch Ad

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Minimalism

3019.4K