Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Prompt: Create a cinematic vintage Coca Cola adver
Marketing de produsPoster / FlyerRetro / VintageIlustrațiePortret / SelfieProdus

Prompt: Create a cinematic vintage Coca Cola adver

Prompt:
Create a cinematic vintage Coca Cola adver preview image 1

Create a cinematic vintage Coca Cola advertisement inspired by 1940s Americana poster art. Use only the face from the reference image, keeping the same facial structure, wavy mediu

Publicat 16 mai 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a cinematic vintage Coca Cola advertisement inspired by 1940s Americana poster art. Use only the face from the reference image, keeping the same facial structure, wavy medium length hair, masculine features, and confident gaze. Style the subject as a charming retro

Creator

S

Snow

Detalii

Publicat
16 mai 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Marketing de produs
Poster / Flyer
Retro / Vintage
Ilustrație
Portret / Selfie
Produs

Implicare

Like
75
Vizualizări
1.1K
Acțiuni
4
Comentarii
36
Marcaje
21
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
1960s Retro Advertising Poster preview image 1

De simeon-sanai

1960s Retro Advertising Poster

Poster / Flyer · Marketing de produs · Ilustrație · Retro / Vintage

401K
Retro Fast-Food Brand Board preview image 1

De Freddy Montes

Retro Fast-Food Brand Board

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Retro / Vintage

30634.4K
Risograph Sports Art Poster - 1 preview image 1

De @KASHBERG

Risograph Sports Art Poster - 1

Poster / Flyer · Marketing de produs · Retro / Vintage · Ilustrație

962.2K
Rattlesnake GPU Come and Take It Graphic preview image 1

De @levelsio

Rattlesnake GPU Come and Take It Graphic

Poster / Flyer · Marketing de produs · Retro / Vintage · Ilustrație

8631.1K
School Commercial Kids Advertisement Poster preview image 1

De 𝐌

School Commercial Kids Advertisement Poster

Poster / Flyer · Marketing de produs · Ilustrație · Produs

821.7K
Nostalgic Filipino Chicharrón Ad preview image 1

De Hania Ai

Nostalgic Filipino Chicharrón Ad

Marketing de produs · Poster / Flyer · Retro / Vintage · Fotografie

692.1K