Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Retro Fast Food Poster Ad
Marketing de produsPoster / FlyerComic / Roman graficRetro / VintageCaracterMâncare / BăuturăText/Tipografie

Retro Fast Food Poster Ad

Retro Fast Food Poster Ad preview image 1

A prompt for generating a bold, vertical fast food poster featuring a character with a retro American diner aesthetic and comic burst shapes.

Publicat 25 iunie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a vertical poster ad featuring an uploaded character as the main subject. Shoot from a low angle with a wide lens. Use a red, yellow, and white color palette. Include ketchup splash graphics, dripping melted cheese, comic burst shapes, retro American diner typography, and a bold fast food collage aesthetic.

Solicitare originală

Create a vertical poster ad featuring an uploaded character as the main subject. Shoot from a low angle with a wide lens. …

Creator

@

@PROMPTLAB

Detalii

Publicat
25 iunie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Marketing de produs
Poster / Flyer
Comic / Roman grafic
Retro / Vintage
Caracter
Mâncare / Băutură
Text/Tipografie

Implicare

Like
12
Vizualizări
218
Acțiuni
0
Comentarii
0
Marcaje
17
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Retro Fast Food Poster Ad preview image 1

De Loova AI

Retro Fast Food Poster Ad

Marketing de produs · Poster / Flyer · Comic / Roman grafic · Retro / Vintage

871
Retro Pop Art Blueberry Shake Poster - 1 preview image 1

De @ZYRO

Retro Pop Art Blueberry Shake Poster - 1

Poster / Flyer · Marketing de produs · Retro / Vintage · Comic / Roman grafic

1631.4K
Retro Fast-Food Brand Board preview image 1

De Freddy Montes

Retro Fast-Food Brand Board

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Retro / Vintage

30634.4K
Cinematic Stylized Football Poster preview image 1

De Taaruk

Cinematic Stylized Football Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Cinematic / Fotografie de film · Comic / Roman grafic

28220.7K
Anime Love Stamp Sheet preview image 1

De のぞむ*AIイラスト

Anime Love Stamp Sheet

Poster / Flyer · Marketing de produs · Anime / Manga · Ilustrație

26610.3K
Satirical AI Hater Action Figure preview image 1

De OscarAI

Satirical AI Hater Action Figure

Marketing de produs · Poster / Flyer · Retro / Vintage · Comic / Roman grafic

2377.1K