Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Retro Grunge Spiral Poster
Poster / FlyerRetro / VintageComic / Roman graficIlustrațiePortret / SelfieRezumat / Fundal

Retro Grunge Spiral Poster

Retro Grunge Spiral Poster preview image 1

A stylized graphic design prompt that creates a high-energy retro poster with spiral effects and halftone patterns based on a reference image.

Publicat 2 iulie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a graphic design image in a retro grunge poster style. The model from the attached image is in the center. The background is a dynamic, concentric spiral vortex of light blue and white. Apply a textured print effect with coarse grain, distressed edges with splashes, and halftone line patterns that envelop the scene. Use a limited color palette: bright light blue, white, and dark blue. The overall effect is high visual energy, static, and powerful.

Solicitare originală

Create a graphic design image in a retro grunge poster style. The model from the attached image is in the center. …

Creator

@

@HER19845

Detalii

Publicat
2 iulie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Poster / Flyer
Retro / Vintage
Comic / Roman grafic
Ilustrație
Portret / Selfie
Rezumat / Fundal

Implicare

Like
21
Vizualizări
92
Acțiuni
1
Comentarii
0
Marcaje
4
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Mixed Media Sports Tribute preview image 1

De PromptLab

Mixed Media Sports Tribute

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Ilustrație · Comic / Roman grafic

1244.3K
Modern Risograph Poster Style preview image 1

De @CIRI

Modern Risograph Poster Style

Poster / Flyer · Ilustrație · Retro / Vintage · Schiță / Artă în linie

912.8K
Gen-Z Music Doodle Poster preview image 1

De Karlos

Gen-Z Music Doodle Poster

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Ilustrație · Retro / Vintage

861.7K
Dual Exposure Sports Graphic preview image 1

De Saul Goodman

Dual Exposure Sports Graphic

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Ilustrație

792.7K
Swiss Punk Editorial Poster preview image 1

De Harboris

Swiss Punk Editorial Poster

Poster / Flyer · Ilustrație · Retro / Vintage · Schiță / Artă în linie

721.6K
Occult Cyber-Gothic Collage Poster preview image 1

De Murat Aykul

Occult Cyber-Gothic Collage Poster

Poster / Flyer · Ilustrație · Retro / Vintage · Cyberpunk / Sci-Fi

311.2K