Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Surreal Japanese Summer Doll Portrait - 1
Postare pe rețelele de socializareFotografieCinematic / Fotografie de filmRetro / VintagePortret / Selfie

Surreal Japanese Summer Doll Portrait - 1

Surreal Japanese Summer Doll Portrait - 1 preview image 1
Surreal Japanese Summer Doll Portrait - 1 preview image 2

A dreamy, film-style portrait prompt of a doll-like woman inspired by Japanese summer aesthetics and vintage cinematic film looks.

Publicat 1 iulie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

A surreal doll-like young woman with waist-length flowing hair, captured in a realistic candid portrait with a soft everyday charm. She appears shy yet connected with the camera, gently feeling the breeze as strands of hair move naturally around her face. Ethereal beauty with porcelain-cool skin, a delicate oval face, pointed chin, and fair complexion. Shot in a spontaneous snapshot style with a slightly tilted frame, low-angle perspective, and ultra-wide lens for a dynamic composition. Soft white pastel tones mixed with subtle silver hues, cinematic side lighting outlining her silhouette, translucent light leaks, and dreamy overlays create a nostalgic atmosphere. Inspired by Japanese summer aesthetics, featuring dappled tree shadows, gentle motion blur, soft grain, faded contrast, cool indigo undertones, expired film colors, low saturation, natural makeup, delicate clothing textures, and an artistic, cinematic film look with a dreamy and expressive mood.

Solicitare originală

A surreal doll-like young woman with waist-length flowing hair, captured in a realistic candid portrait with a soft everyday charm. She appears shy yet connected with the camera, gently feeling the breeze as strands of hair mov…

Creator

@

@𝗦𝗮𝗻𝗶𝗮

Detalii

Publicat
1 iulie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Postare pe rețelele de socializare
Fotografie
Cinematic / Fotografie de film
Retro / Vintage
Portret / Selfie

Implicare

Like
189
Vizualizări
6.1K
Acțiuni
10
Comentarii
68
Marcaje
92
Citate
2

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Vintage Librarian Fantasy Portrait preview image 1

De Red chili 🌶️

Vintage Librarian Fantasy Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film · Retro / Vintage

184791
Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait preview image 1

De Noor

Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie

1646.5K
Victorian Woman Riding Vintage Bicycle preview image 1

De Avelyrah

Victorian Woman Riding Vintage Bicycle

Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film · Retro / Vintage

1432.2K
Emotional Japanese Wedding Photo Collage preview image 1

De すず

Emotional Japanese Wedding Photo Collage

Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film · Retro / Vintage

1068.1K
Nostalgic Japanese Suburban Portrait preview image 1

De Maercih

Nostalgic Japanese Suburban Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film · Retro / Vintage

894K
Shopping Trolley POV Fashion Photography preview image 1

De K

Shopping Trolley POV Fashion Photography

Postare pe rețelele de socializare · Marketing de produs · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

1042.9K