Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Teal Fashion Collage Poster
Poster / FlyerPostare pe rețelele de socializareFotografieRetro / VintagePortret / SelfieArticol de modă

Teal Fashion Collage Poster

Teal Fashion Collage Poster preview image 1

A stylish fashion poster prompt that creates a high-contrast black-and-white subject on a teal background with playful hand-drawn doodles and bold typography.

Publicat 17 iunie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a trendy 3:4 vertical fashion poster using the uploaded portrait as reference. Convert the subject to high-contrast black-and-white duotone on a solid bright teal background. Keep stylish hair, beard, and a confident editorial pose. Dress him in an oversized double-breasted plaid wool overcoat over a ribbed turtleneck sweater, hands in pockets. Add playful white hand-drawn doodles (crown, stars, planets, dotted circles, motion lines, brush swooshes) around the figure. Include bold handwritten text "SAY HELLO" with a small doodle mustache underneath. Modern streetwear-meets-collage fashion magazine aesthetic, clean composition, centered mid-thigh crop.

Creator

Z

Zar⭕on

Detalii

Publicat
17 iunie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Poster / Flyer
Postare pe rețelele de socializare
Fotografie
Retro / Vintage
Portret / Selfie
Articol de modă

Implicare

Like
363
Vizualizări
5.3K
Acțiuni
45
Comentarii
36
Marcaje
43
Citate
1

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait preview image 1

De Noor

Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie

1646.5K
90s Gyaru Magazine Cover preview image 1

De ケンイチ | AIスキルアカデミー『誰でもわかるAI活用術』

90s Gyaru Magazine Cover

Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Fotografie · Retro / Vintage

111.2K
Minimalist Film Noir Poster preview image 1

De Saul Goodman

Minimalist Film Noir Poster

Poster / Flyer · Retro / Vintage · Minimalism · Fotografie

1.3K120.3K
Minimalist Fashion Magazine Portrait preview image 1

De serein

Minimalist Fashion Magazine Portrait

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Minimalism

800101K
Low-Angle Sentimental Sky Poster preview image 1

De Anissa

Low-Angle Sentimental Sky Poster

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Retro / Vintage

33412.4K
Indian Woman Anarkali Suit Collage preview image 1

De Avelyrah

Indian Woman Anarkali Suit Collage

Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Fotografie · Acuarelă

24913.8K