Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2World Cup Victory Tunnel Scene
Poster / FlyerMarketing de produsCinematic / Fotografie de filmFotografiePortret / SelfieProdus

World Cup Victory Tunnel Scene

World Cup Victory Tunnel Scene preview image 1

A cinematic sports-themed prompt that places a reference subject in a FIFA World Cup tunnel, holding the trophy amidst surreal floating elements.

Publicat 16 iunie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

victorious FIFA World Cup tunnel scene featuring the uploaded face as reference for identity preservation, the subject walking slowly and confidently through a dark modern player tunnel toward a glowing stadium entrance, wearing a black streetwear-inspired football outfit with a long-sleeved top, dark jeans, and light sneakers, holding a golden trophy tightly in the left hand as if just won the final, while several metallic trophies and footballs appear suspended around him in a surreal cinematic arrangement, some floating slightly above the ground and others reflecting in the glossy tunnel floor, the tunnel walls lined with dim LED panels, abstract World Cup graphics, and blurred flashes of cheering crowd light from the stadium ahead, intense cool blue overhead lighting mixed with warm red uplight creating a powerful contrast across the face and outfit, smoke haze drifting through the corridor, dramatic shadows, glossy reflections, shallow depth of field, high-end sports poster composition, ultra realistic details, monumental atmosphere, premium cinematic grading, designed to feel legendary, viral, and unforgettable.

Creator

M

Muhammad Jamil

Detalii

Publicat
16 iunie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Poster / Flyer
Marketing de produs
Cinematic / Fotografie de film
Fotografie
Portret / Selfie
Produs

Implicare

Like
49
Vizualizări
669
Acțiuni
20
Comentarii
16
Marcaje
18
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
Japanese Creative Agency Poster preview image 1

De カンタ(水溜りボンド)

Japanese Creative Agency Poster

Poster / Flyer · Marketing de produs · Cinematic / Fotografie de film · Fotografie

725109.6K
Korean Sports Drink Celebrity Ad Poster preview image 1

De Conservative🇰🇷🇺🇸🇯🇵

Korean Sports Drink Celebrity Ad Poster

Poster / Flyer · Marketing de produs · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

571.2K
Cinematic Running Shoe Ad Poster preview image 1

De Amira Zairi

Cinematic Running Shoe Ad Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

1.2K226.7K
Tennis Hydration Ad Poster preview image 1

De Heisenberg

Tennis Hydration Ad Poster

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

96839.7K
Sparkling Beverage Ad Banner preview image 1

De GENEL | AIを用いた動画制作

Sparkling Beverage Ad Banner

Marketing de produs · Poster / Flyer · Fotografie · Produs

804140K
Cinematic Japanese Agency Poster preview image 1

De カンタ(水溜りボンド)

Cinematic Japanese Agency Poster

Poster / Flyer · Marketing de produs · Cinematic / Fotografie de film · Fotografie

740109.6K