Logoseedance2ai.io

Nästa generations plattform för AI-videoskapande

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-bild

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mitt konto

Hantera återbetalningar

Hjälp och resurser

PriserBlack Friday-erbjudandeShowcaseGuideAPIOm ossKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VillkorIntegritetÅterbetalningspolicy
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io är en oberoende plattform för AI-skapande. Vi är inte anslutna till, godkända eller sponsrade av utvecklarna av de AI-modeller som nämns på webbplatsen. Produktnamn och varumärken tillhör respektive ägare.

PriserSkapa
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtuell provning
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Musik
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Bjud in och tjäna
HemSeedance 2.0GuidePriserHistorik
Tillbaka till GPT Image 2-meddelanden
HemGPT Image 2-meddelandenFashion Infographic Concept Sheet
Infographic / Edu VisualProduktmarknadsföringIllustrationMinimalismInfluencer/modellDiagram / diagramText/typografi

Fashion Infographic Concept Sheet

Fashion Infographic Concept Sheet preview image 1

A highly detailed fashion blueprint prompt for a street-style concept sheet featuring technical annotations and Korean aesthetic influences.

Publicerad 15 juni 2026Originalspråk: EN

Fråga

Fullständig snabbtext, redo att kopiera eller anpassa.

Fashion blueprint sheet of a stylish young woman in casual football-inspired streetwear, full-body front view with detailed outfit annotations and styling callout labels. Long straight dark hair, soft natural makeup, relaxed smile, navy and deep-red striped FC Barcelona-style football jersey, oversized faded blue ultra-wide-leg denim jeans, white chunky sneakers, black shoulder bag, hands tucked casually into pockets, minimalist indoor setting with modern décor, effortless Korean street-fashion aesthetic.

Surrounding the model are fashion infographic elements, jersey fabric notes, denim texture descriptions, footwear breakdowns, accessory callouts, pose analysis, styling tips, cinematic soft lighting, clean editorial composition, ultra detailed, professional fashion concept sheet, 8k.

Skapare

Z

Zephyra Leigh

Detaljer

Publicerad
15 juni 2026
Språk
EN
Modell
GPT Image 2
Infographic / Edu Visual
Produktmarknadsföring
Illustration
Minimalism
Influencer/modell
Diagram / diagram
Text/typografi

Engagemang

Gillar
51
Visningar
1.4K
Aktier
2
Kommentarer
24
Bokmärken
33
Citat
0

Snabba åtgärder

Mer från GPT Bild 2

Relaterade meddelanden från samma modell och kategorier.

Utforska alla uppmaningar
Japanese Educational Promo Banner preview image 1

Av ナーガ@X女帝

Japanese Educational Promo Banner

Infographic / Edu Visual · Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Minimalism

281.1K
Pet Brand Identity System Board preview image 1

Av 沐阳

Pet Brand Identity System Board

Infographic / Edu Visual · Produktmarknadsföring · Illustration · Minimalism

723147.4K
Japanese LP Psychology 8-Step Infographic preview image 1

Av 動画マーケのNaoです

Japanese LP Psychology 8-Step Infographic

Infographic / Edu Visual · Produktmarknadsföring · Illustration · Minimalism

32928
Dish-to-Couture Fashion Board preview image 1

Av ToroJushiAi

Dish-to-Couture Fashion Board

Produktmarknadsföring · Infographic / Edu Visual · Illustration · Minimalism

8320
Layered GPT Image 2 Workflow Infographic preview image 1

Av @小海豚笔记 (AI & 副业探索)

Layered GPT Image 2 Workflow Infographic

Infographic / Edu Visual · App / Webbdesign · Produktmarknadsföring · Illustration

18147
Japanese EC Portable Fan Feature Page preview image 1

Av 中国輸入代行ラクファースト【RAKU FIRST公式】

Japanese EC Portable Fan Feature Page

Infographic / Edu Visual · Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Illustration

1849