Logoseedance2ai.io

Nästa generations plattform för AI-videoskapande

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-bild

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mitt konto

Hantera återbetalningar

Hjälp och resurser

PriserBlack Friday-erbjudandeShowcaseGuideAPIOm ossKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VillkorIntegritetÅterbetalningspolicy
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io är en oberoende plattform för AI-skapande. Vi är inte anslutna till, godkända eller sponsrade av utvecklarna av de AI-modeller som nämns på webbplatsen. Produktnamn och varumärken tillhör respektive ägare.

PriserSkapa
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtuell provning
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Musik
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Bjud in och tjäna
HemSeedance 2.0GuidePriserHistorik
Tillbaka till GPT Image 2-meddelanden
HemGPT Image 2-meddelandenKorean Model and Luxury Car Advertisement
ProduktmarknadsföringAffisch / FlyerFotograferingMinimalismInfluencer/modellFordonText/typografi

Korean Model and Luxury Car Advertisement

Korean Model and Luxury Car Advertisement preview image 1
Korean Model and Luxury Car Advertisement preview image 2

An avant-garde editorial advertisement prompt matching a Korean model's outfit to a luxury sports car.

Publicerad 25 april 2026Originalspråk: EN

Fråga

Fullständig snabbtext, redo att kopiera eller anpassa.

Create a high-fashioned editorial advertisement featuring a Korean female model. The model should be striking a dynamic pose that exudes confidence and elegance, while wearing an avant-garde outfit perfectly color-matched to a sleek Ferrari car displayed prominently in the scene. The setting is minimalist, with a powder pastel background and a reflective floor to enhance a clean, sophisticated aesthetic. Bold, artistic typography should showcase the tagline “Drive Your Style” integrated within the composition. The overall style is modern and artistic, suitable for a high-end magazine spread.

Skapare

A

ANKIT PATEL 🇮🇳 | AI

Detaljer

Publicerad
25 april 2026
Språk
EN
Modell
GPT Image 2
Produktmarknadsföring
Affisch / Flyer
Fotografering
Minimalism
Influencer/modell
Fordon
Text/typografi

Engagemang

Gillar
46
Visningar
1.6K
Aktier
5
Kommentarer
8
Bokmärken
28
Citat
0

Snabba åtgärder

Mer från GPT Bild 2

Relaterade meddelanden från samma modell och kategorier.

Utforska alla uppmaningar
Avant-Garde Eyewear Fashion Ad preview image 1

Av Synthia

Avant-Garde Eyewear Fashion Ad

Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Fotografering · Cyberpunk/Sci-Fi

51616.4K
High-End Layered Editorial Action Poster - 1 preview image 1

Av @SAUL GOODMAN

High-End Layered Editorial Action Poster - 1

Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Fotografering · Minimalism

47627.4K
High Fashion Editorial Poster preview image 1

Av Anissa

High Fashion Editorial Poster

Affisch / Flyer · Produktmarknadsföring · Fotografering · Minimalism

39712.8K
Kia Sportage Triptych Ad preview image 1

Av AmirMušić

Kia Sportage Triptych Ad

Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Fotografering · Minimalism

31164.7K
Futuristic Sportswear Fashion Poster preview image 1

Av Aijaz

Futuristic Sportswear Fashion Poster

Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Fotografering · Minimalism

2807.8K
High-Fashion Editorial Poster preview image 1

Av Noor

High-Fashion Editorial Poster

Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Fotografering · Minimalism

26712.3K