Logoseedance2ai.io

Nästa generations plattform för AI-videoskapande

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-bild

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mitt konto

Hantera återbetalningar

Hjälp och resurser

PriserBlack Friday-erbjudandeShowcaseGuideAPIOm ossKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VillkorIntegritetÅterbetalningspolicy
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io är en oberoende plattform för AI-skapande. Vi är inte anslutna till, godkända eller sponsrade av utvecklarna av de AI-modeller som nämns på webbplatsen. Produktnamn och varumärken tillhör respektive ägare.

PriserSkapa
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtuell provning
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Musik
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Bjud in och tjäna
HemSeedance 2.0GuidePriserHistorik
Tillbaka till GPT Image 2-meddelanden
HemGPT Image 2-meddelandenReal Object and Doodle Composite Art
Inlägg på sociala medierProduktmarknadsföringFotograferingSkiss / Line ArtKaraktärProdukt

Real Object and Doodle Composite Art

Real Object and Doodle Composite Art preview image 1
Real Object and Doodle Composite Art preview image 2
Real Object and Doodle Composite Art preview image 3
Real Object and Doodle Composite Art preview image 4

A creative prompt that blends photographs of everyday objects with minimalist hand-drawn cartoon sketches to create a visual pun.

Publicerad 5 juni 2026Originalspråk: EN

Fråga

Fullständig snabbtext, redo att kopiera eller anpassa.

Creative composite photography, 9:16 vertical aspect ratio, clean minimalistic white background, studio lighting, high detail, clear focus.

A real EVERYDAY OBJECT is physically placed and perfectly inscribed in a hand-drawn cartoon in black ink. The drawing is a simple, expressive linear graphic with minimal strokes, similar to a quick sketch on paper.

THE OBJECT represents A WELL-THOUGHT-OUT PART OF THE SCENE, skillfully completing a visual pun or concept. A cartoon character dynamically interacts with an object in a humorous, meaningful, or unexpected way.

Photorealistic object + bold black line drawing style, perfect combination of real object and illustration, pure negative space, artistic and witty concept, high-quality product photography combined with doodles.

Skapare

S

Saul Goodman

Detaljer

Publicerad
5 juni 2026
Språk
EN
Modell
GPT Image 2
Inlägg på sociala medier
Produktmarknadsföring
Fotografering
Skiss / Line Art
Karaktär
Produkt

Engagemang

Gillar
88
Visningar
2.2K
Aktier
4
Kommentarer
25
Bokmärken
65
Citat
1

Snabba åtgärder

Mer från GPT Bild 2

Relaterade meddelanden från samma modell och kategorier.

Utforska alla uppmaningar
Sketch-to-Reality 3D Illusion preview image 1

Av Lariab Fatima‎

Sketch-to-Reality 3D Illusion

Affisch / Flyer · Inlägg på sociala medier · Skiss / Line Art · 3D-rendering

23511.4K
Cute Superhero Drink Doodle Photo preview image 1

Av Oogie

Cute Superhero Drink Doodle Photo

Inlägg på sociala medier · Produktmarknadsföring · Fotografering · Illustration

2147.9K
Doodled Strawberry Matcha Drink Photo preview image 1

Av Oogie

Doodled Strawberry Matcha Drink Photo

Inlägg på sociala medier · Produktmarknadsföring · Fotografering · Illustration

2277.9K
FIFA World Cup Trophy Winner preview image 1

Av Harboris

FIFA World Cup Trophy Winner

Produktmarknadsföring · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Karaktär

1115.5K
Lionel Messi Lego Portrait preview image 1

Av Synthia

Lionel Messi Lego Portrait

Produktmarknadsföring · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Cinematic / Film Still

915.1K
Foil Anime Postcard Design preview image 1

Av のぞむ*AIイラスト

Foil Anime Postcard Design

Produktmarknadsföring · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Anime / Manga

683K