Logoseedance2ai.io

Nästa generations plattform för AI-videoskapande

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-bild

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mitt konto

Hantera återbetalningar

Hjälp och resurser

PriserBlack Friday-erbjudandeShowcaseGuideAPIOm ossKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VillkorIntegritetÅterbetalningspolicy
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io är en oberoende plattform för AI-skapande. Vi är inte anslutna till, godkända eller sponsrade av utvecklarna av de AI-modeller som nämns på webbplatsen. Produktnamn och varumärken tillhör respektive ägare.

PriserSkapa
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtuell provning
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Musik
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Bjud in och tjäna
HemSeedance 2.0GuidePriserHistorik
Tillbaka till GPT Image 2-meddelanden
HemGPT Image 2-meddelandenShopping Trolley POV Fashion Photography
Inlägg på sociala medierProduktmarknadsföringFotograferingCinematic / Film StillRetro / VintagePorträtt / SelfieInfluencer/modellModeobjekt

Shopping Trolley POV Fashion Photography

Shopping Trolley POV Fashion Photography preview image 1
Shopping Trolley POV Fashion Photography preview image 2
Shopping Trolley POV Fashion Photography preview image 3
Shopping Trolley POV Fashion Photography preview image 4

A nostalgic indie-vibe fashion editorial prompt featuring a character inside a shopping trolley with a dramatic POV perspective.

Publicerad 16 maj 2026Originalspråk: EN

Fråga

Fullständig snabbtext, redo att kopiera eller anpassa.

Woman character inside shopping trolley, POV angle from inside trolley looking upward toward her face, dramatic perspective distortion, one leg close to camera, relaxed Pose "Don't Care":  , oversized reddish-red Adidas cheongsam-inspired velvet tracksuit with beige stripes and knot closures, matching track pants, black Adidas Samba shoes, messy black bob hair moving in the wind, emotional calm expression, cloudy sky background, wet basketball court, cinematic youth photography, moody indie vibe, shallow depth of field, soft natural lighting, realistic skin texture, nostalgic film grain, premium fashion editorial, 4:5 portrait ratio.
Negative prompt legs position real normal no anomali legs.

Skapare

K

K

Detaljer

Publicerad
16 maj 2026
Språk
EN
Modell
GPT Image 2
Inlägg på sociala medier
Produktmarknadsföring
Fotografering
Cinematic / Film Still
Retro / Vintage
Porträtt / Selfie
Influencer/modell
Modeobjekt

Engagemang

Gillar
104
Visningar
2.9K
Aktier
8
Kommentarer
21
Bokmärken
45
Citat
0

Snabba åtgärder

Mer från GPT Bild 2

Relaterade meddelanden från samma modell och kategorier.

Utforska alla uppmaningar
Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait preview image 1

Av Noor

Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait

Inlägg på sociala medier · Produktmarknadsföring · Affisch / Flyer · Fotografering

1646.5K
Golden Hour Fashion Editorial preview image 1

Av Calira

Golden Hour Fashion Editorial

Produktmarknadsföring · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Cinematic / Film Still

20813.8K
Luxury Fashion Mural Portrait preview image 1

Av Mr. Tariq

Luxury Fashion Mural Portrait

Inlägg på sociala medier · Produktmarknadsföring · Fotografering · Cinematic / Film Still

1665.8K
Kawaii Pastel Goth Editorial preview image 1

Av shah_zadii

Kawaii Pastel Goth Editorial

Inlägg på sociala medier · Produktmarknadsföring · Fotografering · Cinematic / Film Still

1302.8K
Editorial Streetwear Lifestyle Merch preview image 1

Av Andy Orsow

Editorial Streetwear Lifestyle Merch

Produktmarknadsföring · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Cinematic / Film Still

1346.7K
Golden Hour Male Portrait preview image 1

Av auqib

Golden Hour Male Portrait

Produktmarknadsföring · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Cinematic / Film Still

1022.9K