Logoseedance2ai.io

Yeni nesil AI video oluşturma platformu

AI Video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI Görsel

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Hesabım

İadeleri Yönet

Yardım ve kaynaklar

FiyatlandırmaBlack Friday FırsatıVitrinKılavuzAPIHakkımızdaİletişim
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

ŞartlarGizlilikİade Politikası
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io bağımsız bir yapay zekâ üretim platformudur. Bu sitede adı geçen yapay zekâ modellerinin geliştiricileriyle bağlantılı değiliz; onlar tarafından onaylanmıyor veya desteklenmiyoruz. Ürün adları ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

FiyatlandırmaOluştur
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Sanal deneme
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Müzik
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Davet et, kazan
Ana SayfaSeedance 2.0RehberFiyatlandırmaGeçmiş
GPT'ye geri dön Resim 2 istemleri
Ana SayfaGPT Görüntüsü 2 İstemleriCinematic Cyberpunk Tokyo Anime Street
Çizgi Roman / StoryboardSinematik / Film HalaAnime / MangaSiberpunk / BilimkurguKarakterŞehir manzarası / Sokak

Cinematic Cyberpunk Tokyo Anime Street

Cinematic Cyberpunk Tokyo Anime Street preview image 1
Cinematic Cyberpunk Tokyo Anime Street preview image 2

Detailed prompt for a Shinkai-inspired cinematic anime illustration of a woman on a rainy, neon-lit Tokyo street at night.

10 Mayıs 2026 yayınlandıOrijinal dil: EN

İstemi

Tam bilgi istemi metni, kopyalamaya veya uyarlamaya hazır.

Create an ultra-detailed cinematic anime illustration in the style of a high-budget modern Japanese anime film. A beautiful young woman stands on a rainy neon-lit Tokyo street at night, wearing an oversized black hoodie with subtle glowing blue patterns, loose cargo pants, and stylish sneakers. Her long wet hair flows naturally in the wind, with reflective neon highlights on her face and clothes.
The atmosphere feels emotional, mysterious, and futuristic. Surround the environment with holographic billboards, glowing shop signs, blurred traffic lights, rainy reflections on the street, drifting fog, and soft volumetric lighting. Add dynamic anime-style motion blur, dramatic perspective, realistic rain physics, and highly expressive cinematic eyes.
Color palette: neon blue, purple, pink, cyan, and soft white glow.
Style inspired by Makoto Shinkai + Cyberpunk anime aesthetics + premium anime movie quality.
Camera angle: low-angle cinematic shot with shallow depth of field and strong foreground/background separation.
Ultra-sharp details, anime realism, emotional storytelling composition, 8K quality, masterpiece anime artwork, no text, no watermark.

Yaratıcı

A

Anissa

Ayrıntılar

Yayınlandı
10 Mayıs 2026
Dil
EN
Modeli
GPT Image 2
Çizgi Roman / Storyboard
Sinematik / Film Hala
Anime / Manga
Siberpunk / Bilimkurgu
Karakter
Şehir manzarası / Sokak

Nişan

Beğeniler
332
Görünümler
13.8K
Paylaşımlar
33
Yorumlar
59
Yer imleri
224
Alıntılar
2

İstemi eylemler

GPT Image 2'den daha fazlası

Aynı model ve kategorilerden ilgili istemler.

Tüm istemleri keşfedin
Anime Hacker in Futuristic Server Room preview image 1

ジョン・F・ユックリ tarafından

Anime Hacker in Futuristic Server Room

Çizgi Roman / Storyboard · Oyun Varlığı · Anime / Manga · Siberpunk / Bilimkurgu

14249
Gothic Cyberpunk Duo in Ruined City preview image 1

美和 tarafından

Gothic Cyberpunk Duo in Ruined City

Oyun Varlığı · Çizgi Roman / Storyboard · Anime / Manga · Siberpunk / Bilimkurgu

20170
Cyberpunk Ronin Duel preview image 1

Abe Lee tarafından

Cyberpunk Ronin Duel

Çizgi Roman / Storyboard · Oyun Varlığı · Anime / Manga · Siberpunk / Bilimkurgu

151
Neo-Noir Character Design Board preview image 1

Cherry 2.O tarafından

Neo-Noir Character Design Board

Oyun Varlığı · Çizgi Roman / Storyboard · Sinematik / Film Hala · Siberpunk / Bilimkurgu

1845.4K
Anime Style Mecha Fashion Editorial preview image 1

Nawal tarafından

Anime Style Mecha Fashion Editorial

Çizgi Roman / Storyboard · Oyun Varlığı · Anime / Manga · Siberpunk / Bilimkurgu

1448.4K
Cyberpunk Pink Mecha Angel Girl preview image 1

ねね*AIcreator tarafından

Cyberpunk Pink Mecha Angel Girl

Oyun Varlığı · Çizgi Roman / Storyboard · Anime / Manga · Siberpunk / Bilimkurgu

1532.9K