Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Adidas Originals Fashion Ad
Marketing produktuPost w mediach społecznościowychPlakat/ulotkaFotografiaFilm / Kadr filmowyGrupa / ParaPrzedmiot modyTekst / Typografia

Adidas Originals Fashion Ad

Adidas Originals Fashion Ad preview image 1

A high-end commercial advertisement prompt for Adidas Originals, featuring a male and female model in an urban architectural setting with specific branding.

Opublikowano 1 maja 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Create a premium fashion advertisement for Adidas Originals.
Scene: A modern architectural outdoor setting with soft natural light and aesthetic shadows. Minimalist, high-end urban background with warm tones and clean composition.
Models: One confident male model and one elegant female model, both looking stylish.
Outfits: Tracksuits and joggers with visible logos and signature stripes.
Composition: Cinematic slightly low angle. Balanced framing with negative space for text.
Text Elements: “35% OFF” bold and clean typography, brand logo, and tagline: “MOVE YOUR WORLD. WEAR YOUR CONFIDENCE.”.
Style: Luxury, editorial, ultra-realistic, commercial advertising style.

Twórca

A

auqib

Szczegóły

Opublikowano
1 maja 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Marketing produktu
Post w mediach społecznościowych
Plakat/ulotka
Fotografia
Film / Kadr filmowy
Grupa / Para
Przedmiot mody
Tekst / Typografia

Zaangażowanie

Lubi
94
Widoki
2.1K
Akcje
10
Komentarze
36
Zakładki
30
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Luxury Streetwear Editorial Poster preview image 1

Przez Lariab Fatima‎

Luxury Streetwear Editorial Poster

Plakat/ulotka · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

1804K
Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait preview image 1

Przez Noor

Chaotic Y2K Cyber-Pop Editorial Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia

1646.5K
Fashion Magazine Collage Guide preview image 1

Przez Zara

Fashion Magazine Collage Guide

Plakat/ulotka · Marketing produktu · Post w mediach społecznościowych · Fotografia

1457.6K
Puma Street Force Poster preview image 1

Przez Pan

Puma Street Force Poster

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia

1365.1K
Nike Raw Motion Streetwear Poster preview image 1

Przez Pan

Nike Raw Motion Streetwear Poster

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia

1295.1K
Luxury Golf Fashion Editorial Campaign preview image 1

Przez Smiling Khan

Luxury Golf Fashion Editorial Campaign

Marketing produktu · Plakat/ulotka · Fotografia · Film / Kadr filmowy

1186.2K