Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Golden Hour Rooftop Fashion Portrait
Post w mediach społecznościowychMarketing produktuFotografiaFilm / Kadr filmowyPortret / SelfieInfluencerka/ModelkaPejzaż miejski / ulica

Golden Hour Rooftop Fashion Portrait

Golden Hour Rooftop Fashion Portrait preview image 1

This prompt generates a polished, realistic editorial-style portrait of a fashionable woman on a rooftop at sunset, ideal for lifestyle branding, fashion ads, and social media visuals.

Opublikowano 22 kwietnia 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

A cinematic golden-hour rooftop portrait of a stylish young woman standing by a balcony railing high above a modern city skyline, photographed vertically with a shallow depth of field. She has dark brown long wavy hair glowing with warm sunset backlight, and her face is turned slightly away and obscured from view. She wears a black tailored blazer over a fitted white scoop-neck ribbed tank top, paired with high-waisted cream trousers with one hand in her pocket, plus a delicate necklace and a subtle bracelet or watch. The composition is waist-up to upper-thigh framing, elegant and fashion-editorial, with the woman placed prominently in the foreground and soft blurred skyscrapers in the background. Use warm orange sunlight, realistic skin and fabric textures, soft highlights on the hair and shoulders, a luxurious urban atmosphere, and a polished lifestyle photography look as if shot for a premium fashion campaign in a modern downtown skyline during sunset.

Twórca

S

Samaira AI

Szczegóły

Opublikowano
22 kwietnia 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Post w mediach społecznościowych
Marketing produktu
Fotografia
Film / Kadr filmowy
Portret / Selfie
Influencerka/Modelka
Pejzaż miejski / ulica

Zaangażowanie

Lubi
61
Widoki
5K
Akcje
26
Komentarze
14
Zakładki
12
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Elegant European Cafe Lifestyle Portrait - 1 preview image 1

Przez @HARBORIS

Elegant European Cafe Lifestyle Portrait - 1

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

541.5K
Airport Triptych Eye Reflection preview image 1

Przez @JANICE 🟧

Airport Triptych Eye Reflection

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

35793
Vintage Shibuya Street Portrait preview image 1

Przez maku

Vintage Shibuya Street Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

25928
Cinematic Urban Street Portrait preview image 1

Przez 田中義弘 | taziku CEO / AI × Creative

Cinematic Urban Street Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

162K
Cinematic Double Exposure Fashion Portrait preview image 1

Przez Anaya Ai

Cinematic Double Exposure Fashion Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

48033.3K
Luxury Editorial Triptych Portrait preview image 1

Przez Noor

Luxury Editorial Triptych Portrait

Post w mediach społecznościowych · Marketing produktu · Fotografia · Film / Kadr filmowy

3249.2K