Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wirtualna przymierzalnia
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Stadium Crowd Sports Broadcast Portrait
Post w mediach społecznościowychMiniatura YouTubeFotografiaFilm / Kadr filmowyGrupa / ParaJedzenie / Napój

Stadium Crowd Sports Broadcast Portrait

Stadium Crowd Sports Broadcast Portrait preview image 1
Stadium Crowd Sports Broadcast Portrait preview image 2

A cinematic prompt creating a candid 'stadium cam' aesthetic. It features a woman in a crowded football arena at night, complete with broadcast graphics and arena lighting.

Opublikowano 24 maja 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

Ultra-realistic sports broadcast still of a glamorous woman sitting in a packed football stadium crowd during a night match, wearing a dark brown sleeveless high-neck satin top and black square earrings, shoulder-length light brown/blonde hair styled in soft waves. She is casually drinking from a tall blue aluminum can while holding a half-eaten cheeseburger in the other hand. Around her are fans in bright yellow and blue football jerseys and scarves, creating strong team-color contrast. The scene feels candid and cinematic, captured mid-game from a TV broadcast camera angle with shallow depth of field. Include realistic stadium seating, crowded audience atmosphere, broadcast overlay graphics in the top-left corner showing a live football score and match timer, and a sports network watermark in the top-right. Natural arena lighting, detailed skin texture, sharp focus on the woman, slightly blurred background crowd, authentic live sports broadcast aesthetic, 16:9 composition.

Twórca

S

Sadia

Szczegóły

Opublikowano
24 maja 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Post w mediach społecznościowych
Miniatura YouTube
Fotografia
Film / Kadr filmowy
Grupa / Para
Jedzenie / Napój

Zaangażowanie

Lubi
459
Widoki
5.2K
Akcje
70
Komentarze
80
Zakładki
68
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Cinematic Stadium Football Match preview image 1

Przez Sheikh Sharik 2.0

Cinematic Stadium Football Match

Post w mediach społecznościowych · Miniatura YouTube · Fotografia · Film / Kadr filmowy

661.6K
Cinematic Tech Leaders Smoking Portrait preview image 1

Przez Harboris

Cinematic Tech Leaders Smoking Portrait

Post w mediach społecznościowych · Miniatura YouTube · Fotografia · Film / Kadr filmowy

551.3K
Social Media Milestone Celebration preview image 1

Przez auqib

Social Media Milestone Celebration

Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy · Grupa / Para

41644
Warm Firelit Portrait Transformation preview image 1

Przez hxhxhx0916

Warm Firelit Portrait Transformation

Post w mediach społecznościowych · Miniatura YouTube · Fotografia · Film / Kadr filmowy

17645
Zombie Shoppers Point Sale Cover preview image 1

Przez おやぎ

Zombie Shoppers Point Sale Cover

Post w mediach społecznościowych · Miniatura YouTube · Fotografia · Film / Kadr filmowy

1963
Candid Night Market Food Offering preview image 1

Przez ToroJushiAi

Candid Night Market Food Offering

Post w mediach społecznościowych · Fotografia · Film / Kadr filmowy · Grupa / Para

2235