Logoseedance2ai.io

Platformă de nouă generație pentru crearea de videoclipuri cu AI

Video AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Imagini AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Contul meu

Gestionează rambursările

Ajutor și resurse

PrețuriOfertă de Black FridayGalerieGhidAPIDespre noiContact
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

TermeniConfidențialitatePolitica de rambursare
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io este o platformă independentă de creație cu AI. Nu suntem afiliați, susținuți sau sponsorizați de dezvoltatorii modelelor AI menționate pe acest site. Denumirile produselor și mărcile aparțin proprietarilor lor.

PrețuriCreează
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Probă virtuală
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzică AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Invită și câștigă
AcasăSeedance 2.0GhidPrețuriIstoric
Înapoi la solicitările GPT Image 2
AcasăSolicitari GPT Image 2Golden Hour Fashion Collage
Poster / FlyerPostare pe rețelele de socializareFotografieCinematic / Fotografie de filmPortret / SelfieInfluencer / Model

Golden Hour Fashion Collage

Golden Hour Fashion Collage preview image 1

A professional editorial fashion collage prompt showcasing a subject in multiple cinematic poses during a golden hour sunset.

Publicat 9 iunie 2026Limba originală: EN

Prompt

Text prompt complet, gata de copiere sau adaptare.

Create a trendy vertical aesthetic collage poster featuring the same 20-year-old South Asian man with dark curly-wavy hair, light stubble, and stylish orange sunglasses. The collage should showcase three different cinematic poses arranged diagonally with smooth brush-stroke transitions between them. He is wearing a gray oversized button-up shirt with rolled-up sleeves and black loose-fit trousers.Set the scene during a dreamy golden-hour sunset with warm sunlight, soft shadows, and a vibrant cinematic atmosphere. Include artistic lighting, subtle lens flares, depth of field, and a premium editorial fashion look. The background should feature a blend of urban and natural elements with a luxurious, modern aesthetic.Ultra-realistic photography, high detail, sharp focus, rich colors, Instagram-worthy composition, professional poster design, 4K quality, stylish youth fashion vibe, clean background, no text, no watermark, no logo, no editing

Creator

K

Karlos

Detalii

Publicat
9 iunie 2026
Limba
EN
Model
GPT Image 2
Poster / Flyer
Postare pe rețelele de socializare
Fotografie
Cinematic / Fotografie de film
Portret / Selfie
Influencer / Model

Implicare

Like
183
Vizualizări
3.9K
Acțiuni
21
Comentarii
56
Marcaje
84
Citate
0

Acțiuni prompte

Mai multe din imaginea GPT 2

Solicitări înrudite din același model și categorii.

Explorați toate solicitările
AC Milan Mbappé Transfer Poster preview image 1

De SobatMiskinTV

AC Milan Mbappé Transfer Poster

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Cinematic / Fotografie de film · Fotografie

68253.8K
Juventus Yamal Transfer Poster preview image 1

De SobatMiskinTV

Juventus Yamal Transfer Poster

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Cinematic / Fotografie de film · Fotografie

67853.8K
Laundromat Fashion Editorial Cover preview image 1

De serein

Laundromat Fashion Editorial Cover

Poster / Flyer · Postare pe rețelele de socializare · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

39257.2K
Cinematic Motion Blur Silhouette Portrait preview image 1

De 小小东

Cinematic Motion Blur Silhouette Portrait

Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Cinematic / Fotografie de film · Fotografie

34826K
Selective Color Street Motion Portrait - 1 preview image 1

De @TAARUK

Selective Color Street Motion Portrait - 1

Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

1986.2K
South Asian Royal Bridal Portrait Collage preview image 1

De Ai Doctor

South Asian Royal Bridal Portrait Collage

Postare pe rețelele de socializare · Poster / Flyer · Fotografie · Cinematic / Fotografie de film

1957.8K