Logoseedance2ai.io

Nästa generations plattform för AI-videoskapande

AI-video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI-bild

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Mitt konto

Hantera återbetalningar

Hjälp och resurser

PriserBlack Friday-erbjudandeShowcaseGuideAPIOm ossKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

VillkorIntegritetÅterbetalningspolicy
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io är en oberoende plattform för AI-skapande. Vi är inte anslutna till, godkända eller sponsrade av utvecklarna av de AI-modeller som nämns på webbplatsen. Produktnamn och varumärken tillhör respektive ägare.

PriserSkapa
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Virtuell provning
NEW
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 4.0
NEW
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Musik
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
MCP
NEW
Bjud in och tjäna
HemSeedance 2.0GuidePriserHistorik
Tillbaka till GPT Image 2-meddelanden
HemGPT Image 2-meddelandenSurreal Minimalist Fashion Portrait
Inlägg på sociala medierAffisch / FlyerFotograferingMinimalismPorträtt / SelfieInfluencer/modell

Surreal Minimalist Fashion Portrait

Surreal Minimalist Fashion Portrait preview image 1

An editorial-style fashion photography prompt for a mysterious, blurred portrait with a poetic and haunting atmosphere.

Publicerad 7 maj 2026Originalspråk: EN

Fråga

Fullständig snabbtext, redo att kopiera eller anpassa.

A surreal minimalist fashion portrait of a mysterious woman wearing a large black wide brim hat and a high neck black outfit, her face partially hidden by strong horizontal motion blur, pale skin and dark lips barely visible, soft muted beige background, elegant editorial composition, haunting and poetic mood, abstract identity, cinematic fashion photography, slow shutter blur effect, soft diffused lighting, clean negative space, high end magazine cover aesthetic, dreamlike and mysterious atmosphere, ultra realistic, fine art photography, vertical portrait, no text, no logo.

Skapare

B

BMX

Detaljer

Publicerad
7 maj 2026
Språk
EN
Modell
GPT Image 2
Inlägg på sociala medier
Affisch / Flyer
Fotografering
Minimalism
Porträtt / Selfie
Influencer/modell

Engagemang

Gillar
39
Visningar
585
Aktier
0
Kommentarer
13
Bokmärken
7
Citat
0

Snabba åtgärder

Mer från GPT Bild 2

Relaterade meddelanden från samma modell och kategorier.

Utforska alla uppmaningar
Editorial Fashion Collage Poster preview image 1

Av 𝗦𝗮𝗻𝗶𝗮

Editorial Fashion Collage Poster

Affisch / Flyer · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Minimalism

3549.7K
Crimson Tiger Fashion Editorial - 1 preview image 1

Av @SHAHID WANI

Crimson Tiger Fashion Editorial - 1

Inlägg på sociala medier · Affisch / Flyer · Fotografering · Minimalism

1323.6K
Monochrome Fashion Editorial Collage preview image 1

Av Zephyra Leigh

Monochrome Fashion Editorial Collage

Inlägg på sociala medier · Affisch / Flyer · Fotografering · Minimalism

624.3K
Creative Design Mood Board Portrait preview image 1

Av Dilshad Hussain

Creative Design Mood Board Portrait

Inlägg på sociala medier · Affisch / Flyer · Fotografering · Minimalism

461.1K
Minimalist Fashion Magazine Portrait preview image 1

Av serein

Minimalist Fashion Magazine Portrait

Affisch / Flyer · Inlägg på sociala medier · Fotografering · Minimalism

800101K
AC Milan Mbappé Transfer Poster preview image 1

Av SobatMiskinTV

AC Milan Mbappé Transfer Poster

Affisch / Flyer · Inlägg på sociala medier · Cinematic / Film Still · Fotografering

68253.8K